Період публікації:

від

до

Категорія:

На Сокальщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 

min
max

11 вересня відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради, який створено з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

Центр розміщено на базі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 4. В приміщенні проведено капітальні ремонти, облаштовано умовами архітектурної доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями. Загальна площа приміщення – 190 кв.м. Джерелом фінансування для проведення ремонтних робіт в інклюзивно-ресурсному центрі був безпосередньо засновник – Сокальська районна рада. Всього було виділено 863 576 грн.

В Центрі облаштовано приймальню, кабінети вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, керівника, кабінет лікувальної фізкультури, туалет. До приміщення є пандус та простора прилегла територія.

Спеціалісти, які працюватимуть в даному закладі, надаватимуть психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації.

Почесними гостями урочистостей були директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, головний спеціаліст департаменту Марія Васюник, депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян, голова Сокальської районної ради Микола Паско, голова Сокальської РДА Роман Токай, діти з особливими освітніми потребами та їх батьки.

Створенню святкового настрою сприяло привабливе оформлення входу до ІРЦ та кабінетів.

Учні Сокальського ЗЗСО-ліцей № 1 ім. Олега Романіва Олександр Бойко та Аліна Стасюк талановито та креативно вели святкове дійство.

Музичне вітання подарували присутнім діти дошкільної установи № 8 м. Сокаля, хореографічний ансамбль «Акварель» Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 5, діти з особливими потребами Катя Табатадзе та Тимофій Ратушняк.

Гості свята мали можливість оглянути приміщення інклюзивно-ресурсного центру, які залишили схвальні відгуки про установу.

Попереду фахівців центру чекає велика робота. Адже основним завданням залишається забезпечення кваліфікованим супроводом дітей з особливими освітніми потребами, які зі сьогоднішнього дня будуть відвідувати даний заклад.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Золочівщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр (+ВІДЕО) На Золочівщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр (+ВІДЕО) Опубліковано: Вівторок, 16 квітня 2019 Сьогодні, 16 квітня, у Золочеві відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ), де надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами, а також проводитимуть з ними корекційні заняття. Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Нас сьогодні тут зібрала велика...

Переглядів: 520 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

У Пустомитах відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами У Пустомитах відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами Опубліковано: Понеділок, 15 квітня 2019 Сьогодні, 15 квітня, на базі Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ), де надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами, а також проводитимуть з ними корекційні заняття. В урочистих заходах взяли участь директор департаменту освіти...

Переглядів: 207 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook