Період публікації:

від

до

Категорія:

Першокурсниками Національного університету «Львівська політехніка» стали 9 тисяч абітурієнтів

Опубліковано: Понеділок, 03 вересня 2018 

min
max

1 вересня, у День знань, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету «Львівська політехніка».

Зазначимо, що цьогоріч на перший курс в університет вступили 9 тисяч абітурієнтів.

Участь в урочистостях взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Тут панує надзвичайно позитивна атмосфера. Тут зібралися молоді люди, які є щасливими, бо сьогодні стали студентами. З чим вас і вітаю. Я дуже хочу, щоб ви обов'язково пам'ятали, що така можливість вам і тим, хто спокійно живе у нас, на Галичині, творить добро і робить крок до свого щасливого майбуття, дана усім завдяки тим, хто за тисячу кілометрів від Львова стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Наше військо і армія боронить нашу державу. І вони обов'язково повернуться до нас так, як це зробила 24-та Королівська бригада», - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, очільник Львівщини додав: «Перед вами сьогодні відкриті великі можливості. Не гайте даремно часу, опановуйте сьогодні українську владу, поповнюйте ряди тих, хто є мудрими і професійними, а також тих, хто сьогодні є гордістю України. Адже успішними можна стати лише у нашій державі. Я переконаний, що майбутнє України буде світлим і щасливим, бо ми віримо в нашу державу, у нас, в нашу націю. Ми обов'язково вибудуємо державу, якою будемо пишатися. Дякую вам і Слава Україні!».

У межах заходу першокурсники склали урочисту присягу. Також ректор університету Юрій Бобало вручив символічний студентський квиток та ключ до знань представникам першого курсу.

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили проректора з економічних питань - головного бухгалтера Національного університету «Львівська політехніка» Анатолія Мороза.

Немає коментарів

Схожі статті:

Першокурсниками Національного університету «Львівська політехніка» стали понад 5 тисяч абітурієнтів Першокурсниками Національного університету «Львівська політехніка» стали понад 5 тисяч абітурієнтів Опубліковано: Понеділок, 02 вересня 2019 Сьогодні, 2 вересня, у День знань, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету «Львівська політехніка». Зазначимо, що цьогоріч на перший курс в університет вступили понад 5 тисяч абітурієнтів. Участь в урочистостях взяв перший заступник голови Львівської обласної...

Переглядів: 380 Коментарів: 0

Вища освіта

Національний лісотехнічний університет урочисто розпочав новий навчальний рік Національний лісотехнічний університет урочисто розпочав новий навчальний рік Опубліковано: Неділя, 01 вересня 2019 Сьогодні, 1 вересня, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного лісотехнічного університету України. Участь в урочистостях взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський. «Від завтра на вас покладається велика відповідальність – здобувати...

Переглядів: 454 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook