Період публікації:

від

до

Категорія:

Олег Синютка зустрівся з директорами кращих шкіл області за підсумками ЗНО 2018

Опубліковано: Понеділок, 03 вересня 2018 

min
max

30 серпня голова Львівської ОДА зустрівся з директорами навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.

«Якщо учні ваших шкіл показали найкращі результати ЗНО, значить ваші колективи – найуспішніші і ви – хороші керівники. Уряд здійснив важливі кроки, перше – одягнута, нагодована і озброєна армія, друге – освітня реформа і підвищення зарплати вчителям. Ми цього року виділили більше 100 млн гривень на мікропроекти, в галузі освіти – 400 тис гривень. Ви – 30 найуспішніших, популяризуйте свій досвід, беріть участь в інформаційних кампаніях, щоб про ваш навчальний заклад знали інші. Спільними кроками ми будуємо Україну», -  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Присутні порушили питання підвищення престижу професії вчителя, нових підходів для мотивації учнів до навчання та рівного доступу до якісної освіти. Також акцентували увагу на реформі нової української школи та статусі навчальних закладів відповідно до закону «Про освіту».

«Нова українська школа – це не лише нове обладнання, це нова ідеологія, це питання академічної доброчесності, учень, який успішний у навчанні, повинен зайняти гідний статус у суспільстві і завдання вчителя – розпізнати таку дитину. ЗНО – це серйозний крок держави, який урівнює всіх учнів», - наголосив директор Новояворівського ліцею Григорій Бабій.

Також у межах зустрічі Олег Синютка вручив подяки облдержадміністрації та цінні подарунки колективам навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Львівщина розширюватиме співпрацю з «Альянс Франсез» у сфері освіти Львівщина розширюватиме співпрацю з «Альянс Франсез» у сфері освіти Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018 Сьогодні, 14 листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із директором «Альянс Франсез» Львів Ніколя Фасіно. «Хочу подякувати вам за теплий прийом, адже через повагу і доброзичливість до мене, ви виявляєте повагу до нашої культури, мови та народу зокрема»,...

Переглядів: 145 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Зустріч із помічником лісничого Рудківського дендрологічного парку Зустріч із помічником лісничого Рудківського дендрологічного парку Опубліковано: Середа, 20 березня 2019     Сьогодні учні 6-х класів ОЗ "Рудківська СЗШ І-ІІІ ст. ім. В. Жеребного" Самбірського району Львівської області мали можливість зустрітися із помічником лісничого Рудківського дендрологічного парку п.Ігорем Шептицьким. п. Ігор розповів шестикласникам про особливості роботи лісництва, поділився секретами,...

Переглядів: 68 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook