Період публікації:

від

до

Категорія:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку

Опубліковано: Субота, 23 Червня 2018 

min
max

Організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Освітньою платформою «Критичне мислення» проводять тренінги професійного розвитку для дошкілля. Навчання вже пройшли близько 5 000 педагогів. 26 червня відбудеться практичний тренінг з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» від авторок-розробниць Наталії Гавриш та Олени Пометун для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ДНЗ.

За програмою вже працюють понад 700 дитячих садочків України. Вона має повне методичне забезпечення з грифом МОН: посібники для педагогів з методичними рекомендаціями та комплекти дидактичних матеріалів для дітей. Включена у рекомендовані (серед парціальних під № 50, № 58). Матеріали програми розроблено й апробовано для дітей 4-го, 5-го, 6-го років життя, вони є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку. Мета програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Зокрема, розвиток і формування навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків з довкіллям. Досвід показує, що втілення її у роботу ДНЗ сприяє партнерським взаєминам з вихованцями та їхніми батьками.

Програма «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку» побудована на інноваційних педагогічних концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних від традиційного навчання. Саме тому авторки-розробниці рекомендують вихователям, методистам пройти спеціальний одноденний практичний тренінг, який допомагає набути нових професійних знань, навичок й умінь, необхідних для втілення програми. Учасники тренінгів знайомляться зі структурою, змістом освітньої програми, опрацьовують методику її реалізації.

Тренінг відбудеться у Києві 26 червня з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-д (Інститут педагогіки), 322 ауд.

Попередня реєстрація – обов’язкова: на сайті Освітня платформа «Критичне мислення» у розділі «Найближчі тренінги», або за телефоном: 095-534-09-81. На сайті є програма тренінгу, умови участі, усі деталі.

Усі учасниці/ки отримують по завершенню іменні сертифікати професійного розвитку з вказаною кількістю годин навчання (8 годин).

Немає коментарів

Схожі статті:

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінги професійного розвитку Опубліковано: Четвер, 10 жовтня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян, зокрема практичні тренінги для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів та методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». Більше як 700 садочків...

Переглядів: 531 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

«Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»: працівників закладів дошкільної освіти запрошують на тренінг професійного розвитку Опубліковано: П`ятниця, 13 вересня 2019 Освітня платформа «Критичне мислення» проводить тренінги професійного розвитку освітян. Навчання вже пройшли понад 7 500 педагогів. Зокрема, 18 вересня у Києві відбудеться практичний тренінг для спеціалістів дошкільної освіти, вихователів, методистів ЗДО з методики викладання за інноваційною програмою...

Переглядів: 447 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook