Період публікації:

від

до

Категорія:

Весело навчаємось і розважаємось

Опубліковано: Четвер, 14 Червня 2018 

min
max

Протягом трьох тижнів школярі 6-7 класів Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів покращували свої практичні вміння і навичкиз англійської мови у літньому мовному таборі «Веселка» («Rainbow»). Діти вдосконалювали мовленнєву діяльність через спортивні ігри «Sportandme», «FastBall», концертні програми і театралізовані вистави іноземною мовою, конкурси читців поезії, інтелектуальні ігри. Це дало можливість розширити їх  кругозір.

Цікавими і змістовними були екскурсії у місто  Львів. Діти відвідали Історичний музей, де  мали можливість познайомитись з давніми експозиціями.

Також побували в Львівському природознавчому музеї, де переконалися, що світ природи надзвичайно цікавий і водночас складний.

Під час перебування в таборі учні навчалися  співпрацювати  в команді, набували досвіду під час виконання презентацій, творчих проектів  “Safeourplanet” «Sportandmyhealth», «LearnEnglishwithpleasure”. Цікавими були вікторини «Somanypeople, somanyhobbies», “AtriptoKyiv”,під час яких діти отримали пізнавальну інформацію, розповідали про свої вподобання, ділилися своїми враженнями. Був проведений конкурс малюнків «Природа і фантазія», «Я малюю друга», де учні мали можливість проявити себе, створити хороший емоційний настрій. Повторили правила ввічливості, провівши інтелектуальну гру «Ввічливим і чемним будь і про школу не забудь». Робота табору завершилася  виховним заходом «Прощаємося, але не забуваємо!» Цей захід  згуртував дітей, закріпив мовленнєві навики і вміння.

Літній табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело проводити час разом з друзями, отримати пізнавальну інформацію, розвивати свої таланти.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

РІК РОЗПОЧАЛИ З ДОБРОЧИННОСТІ РІК РОЗПОЧАЛИ З ДОБРОЧИННОСТІ Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 2019 рік колектив відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації розпочав з проведення акції «Вареники для воїнів АТО».  Отож, в перший тиждень нового року начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів зорганізувала свій педагогічний колектив, щоб напередодні Різдва Христового наліпити...

Переглядів: 219 Коментарів: 0

Відділи освіти

Різдвяно-новорічні свята Різдвяно-новорічні свята Опубліковано: Середа, 09 січня 2019 Впродовж грудня у Сокільницькій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка вчителями та учнями були проведені різдвяно-новорічні заходи. Метою свят було формування уявлень дітей про звичаї та традиції українського народу святкування Різдва Христового та зустрічі Нового року; культуру...

Переглядів: 142 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook