Період публікації:

від

до

Категорія:

Весело навчаємось і розважаємось

Опубліковано: Четвер, 14 Червня 2018 

min
max

Протягом трьох тижнів школярі 6-7 класів Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів покращували свої практичні вміння і навичкиз англійської мови у літньому мовному таборі «Веселка» («Rainbow»). Діти вдосконалювали мовленнєву діяльність через спортивні ігри «Sportandme», «FastBall», концертні програми і театралізовані вистави іноземною мовою, конкурси читців поезії, інтелектуальні ігри. Це дало можливість розширити їх  кругозір.

Цікавими і змістовними були екскурсії у місто  Львів. Діти відвідали Історичний музей, де  мали можливість познайомитись з давніми експозиціями.

Також побували в Львівському природознавчому музеї, де переконалися, що світ природи надзвичайно цікавий і водночас складний.

Під час перебування в таборі учні навчалися  співпрацювати  в команді, набували досвіду під час виконання презентацій, творчих проектів  “Safeourplanet” «Sportandmyhealth», «LearnEnglishwithpleasure”. Цікавими були вікторини «Somanypeople, somanyhobbies», “AtriptoKyiv”,під час яких діти отримали пізнавальну інформацію, розповідали про свої вподобання, ділилися своїми враженнями. Був проведений конкурс малюнків «Природа і фантазія», «Я малюю друга», де учні мали можливість проявити себе, створити хороший емоційний настрій. Повторили правила ввічливості, провівши інтелектуальну гру «Ввічливим і чемним будь і про школу не забудь». Робота табору завершилася  виховним заходом «Прощаємося, але не забуваємо!» Цей захід  згуртував дітей, закріпив мовленнєві навики і вміння.

Літній табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело проводити час разом з друзями, отримати пізнавальну інформацію, розвивати свої таланти.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

Останній день дитинства в школі Останній день дитинства в школі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Випускний – незвичайний день, день– святковий,радісний і сумний водночас. Це день розставання зі школою, однокласниками, вчителями, які стільки душі, серця ізнань вклали в кожного зі своїх випускників. 17 червня у Зимноводівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбулося свято присвячене врученню атестатів...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook