Період публікації:

від

до

Категорія:

Весело навчаємось і розважаємось

Опубліковано: Четвер, 14 Червня 2018 

min
max

Протягом трьох тижнів школярі 6-7 класів Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів покращували свої практичні вміння і навичкиз англійської мови у літньому мовному таборі «Веселка» («Rainbow»). Діти вдосконалювали мовленнєву діяльність через спортивні ігри «Sportandme», «FastBall», концертні програми і театралізовані вистави іноземною мовою, конкурси читців поезії, інтелектуальні ігри. Це дало можливість розширити їх  кругозір.

Цікавими і змістовними були екскурсії у місто  Львів. Діти відвідали Історичний музей, де  мали можливість познайомитись з давніми експозиціями.

Також побували в Львівському природознавчому музеї, де переконалися, що світ природи надзвичайно цікавий і водночас складний.

Під час перебування в таборі учні навчалися  співпрацювати  в команді, набували досвіду під час виконання презентацій, творчих проектів  “Safeourplanet” «Sportandmyhealth», «LearnEnglishwithpleasure”. Цікавими були вікторини «Somanypeople, somanyhobbies», “AtriptoKyiv”,під час яких діти отримали пізнавальну інформацію, розповідали про свої вподобання, ділилися своїми враженнями. Був проведений конкурс малюнків «Природа і фантазія», «Я малюю друга», де учні мали можливість проявити себе, створити хороший емоційний настрій. Повторили правила ввічливості, провівши інтелектуальну гру «Ввічливим і чемним будь і про школу не забудь». Робота табору завершилася  виховним заходом «Прощаємося, але не забуваємо!» Цей захід  згуртував дітей, закріпив мовленнєві навики і вміння.

Літній табір дав можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело проводити час разом з друзями, отримати пізнавальну інформацію, розвивати свої таланти.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Захід «Привітай воїна з Днем Захисника України» Захід «Привітай воїна з Днем Захисника України» Опубліковано: Вівторок, 16 жовтня 2018 Уже п’ятий рік триває неоголошена війна в Україні. І хоч у Пустомитівському районі не лунають вибухи й не чуємо пострілів, та все ж таки працюємо для Перемоги й миру, який тоді настане. Уп’яте в закладах освіти Пустомитівського району проходить акція «Привітай воїна з Днем Захисника України». Знову...

Переглядів: 16 Коментарів: 0

Відділи освіти

Квест-екскурсія у музеї ім.Андрея Шептицького Квест-екскурсія у музеї ім.Андрея Шептицького Опубліковано: Вівторок, 16 жовтня 2018  12 жовтня учні 5 класу Наварійської ЗОШ І-ІІІст.-гімназії відвідали музей ім.Андрея Шептицького (м.Львів). Експозиція музею, започаткована ще надбанням з особистого зібрання Митрополита, містить твори сучасного українського мистецтва – графіка, іконопис, живопис, скульптура. Тут презентують  розвиток...

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook