Період публікації:

від

до

Категорія:

Міжнародна співпраця у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

Опубліковано: Четвер, 14 Червня 2018 

min
max

Освітній процес у Львівському ВПУ дизайну та будівництва постійно вдосконалюється та модернізується. Важливим чинником підвищення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників є соціальне партнерство.

Адміністрація та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва велику увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва.

З 8 по 15 червня 2018 року  директор училища Адашинський В.Й. та заступник директора з НВР Гриник Л.М. перебувають в робочій поїздці в Кобулетському професійному коледжі «Ахали Талга» («Нова хвиля») в рамках реалізації програми співпраці між навчальними закладами.

З метою обміну досвідом та залучення учнівської молоді в інтеграційні процеси, відбулася зустріч з представниками муніципалітету Кобулеті, адміністрацією та викладачами професійного коледжу «Ахали Талга».

Під час зустрічі обговорено питання подальшої довгострокової співпраці в галузі освіти, науки та молодіжної політики.

Також було підписано меморандум між Львівським ВПУ дизайну та будівництва і Кобулетським професійним коледжом «Ахали Талга» («Нова хвиля»), який передбачає впровадження і розвиток освітніх програм щодо професійної підготовки, обміну досвідом, проведення спільних освітніх заходів (конференцій, семінарів, ділових зустрічей та інших форм співпраці).

Переймаючи досвід європейської освіти, ми намагаємось розширити рамки можливостей наших випускників.

Залучення до міжнародної співпраці сприяє підвищенню ефективності навчально-виховного процесу, а в підсумку ─ інтеграція Львівського ВПУ дизайну та будівництва в європейський  освітній простір.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Стрийське вище художнє професійне училище у фіналі ХХІ Чемпіонату України СПУ Стрийське вище художнє професійне училище у фіналі ХХІ Чемпіонату України СПУ Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 17-19 жовтня у Львові відбувся фінал відбіркових турів 2017-2018 років щорічного ХХІ Чемпіонату України СПУ, який проводився у рамках виставки «Дзеркало моди».  Чемпіонат України є всеукраїнським регіонально інтегрованим постійно діючим професійно-навчальним проектом, заснованим на соціальних засадах,...

Переглядів: 4 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Львівське ВПУ побутового обслуговування на фіналі Відбіркових турів XXI Чемпіонату  спілки перукарів України Львівське ВПУ побутового обслуговування на фіналі Відбіркових турів XXI Чемпіонату спілки перукарів України Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 17-18 жовтня 2018 року команда учнів та майстрів виробничого навчання перукарського, візажного та манікюрного профілів Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування брала участь у фіналі Відбіркових турів XXI Чемпіонату  спілки  перукарів України, який в перше проводився у м. Львів....

Переглядів: 7 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook