Період публікації:

від

до

Категорія:

Поїздка в Камянець- Подільський та Хотин

Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 

min
max

Нещодавно учні  5-А класу Підбірцівської ЗОШI-III ступенів  (кл.кер.Застріжна М.І.) 6класу (кл.кер.Гривнак О.Я.), 5-Б класу (кл.кер. Данило І.З.) та 7-Б класу(кл.кер. Ходико М.Я.) здійснили поїздку в Камянець-Подільський та Хотин.

Спершу учні ознайомились із одним із найдавніших міст України-Кам`янцем Подільським, яке розташоване на березі річки Смотрич. Діти дізналися що у ньому нараховується більше ста видатних пам`яток історії, які відображають культуру семи народностей, які проживають у цьому місті.

Здійснили екскурсію Середньовічним замком, потім Старим містом: відвідали міську ратушу, костел св. Петра і Павла, відомий своїми фресками, турецький мінарет із золотою фігуркою Матінки Божої. Храм оточений сквером , у якому є бронзовий пам`ятник Папі Римському.

На наступний день побували в Хотинській фортеці, яка розташована на мальовничих берегах Дністра. Там ознайомилися із експонатами старовинної зброї, посуду, одягу. Ця фортеця належить до одного із семи чудес України.

Потім поїхали в село Кривче, де знаходиться оборонний замок 17ст. Але головне - це Кришталеві печери, які відвідали учні.

Екскурсія була надзвичайно цікавою,пізнавальною, захоплюючою. Діти отримали багато позитивних емоцій та втомленні, але щасливі повернулись додому.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

РІК РОЗПОЧАЛИ З ДОБРОЧИННОСТІ РІК РОЗПОЧАЛИ З ДОБРОЧИННОСТІ Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 2019 рік колектив відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації розпочав з проведення акції «Вареники для воїнів АТО».  Отож, в перший тиждень нового року начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів зорганізувала свій педагогічний колектив, щоб напередодні Різдва Христового наліпити...

Переглядів: 219 Коментарів: 0

Відділи освіти

Різдвяно-новорічні свята Різдвяно-новорічні свята Опубліковано: Середа, 09 січня 2019 Впродовж грудня у Сокільницькій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка вчителями та учнями були проведені різдвяно-новорічні заходи. Метою свят було формування уявлень дітей про звичаї та традиції українського народу святкування Різдва Христового та зустрічі Нового року; культуру...

Переглядів: 142 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook