Період публікації:

від

до

Категорія:

Поїздка в Камянець- Подільський та Хотин

Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 

min
max

Нещодавно учні  5-А класу Підбірцівської ЗОШI-III ступенів  (кл.кер.Застріжна М.І.) 6класу (кл.кер.Гривнак О.Я.), 5-Б класу (кл.кер. Данило І.З.) та 7-Б класу(кл.кер. Ходико М.Я.) здійснили поїздку в Камянець-Подільський та Хотин.

Спершу учні ознайомились із одним із найдавніших міст України-Кам`янцем Подільським, яке розташоване на березі річки Смотрич. Діти дізналися що у ньому нараховується більше ста видатних пам`яток історії, які відображають культуру семи народностей, які проживають у цьому місті.

Здійснили екскурсію Середньовічним замком, потім Старим містом: відвідали міську ратушу, костел св. Петра і Павла, відомий своїми фресками, турецький мінарет із золотою фігуркою Матінки Божої. Храм оточений сквером , у якому є бронзовий пам`ятник Папі Римському.

На наступний день побували в Хотинській фортеці, яка розташована на мальовничих берегах Дністра. Там ознайомилися із експонатами старовинної зброї, посуду, одягу. Ця фортеця належить до одного із семи чудес України.

Потім поїхали в село Кривче, де знаходиться оборонний замок 17ст. Але головне - це Кришталеві печери, які відвідали учні.

Екскурсія була надзвичайно цікавою,пізнавальною, захоплюючою. Діти отримали багато позитивних емоцій та втомленні, але щасливі повернулись додому.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Екскурсія до Гавареччини Екскурсія до Гавареччини Опубліковано: Понеділок, 25 Червня 2018 Учні Сороки-Львівської ЗОШ І-ІІ ступенів Пустомитівського району разом із вчителем української мови та літератури Сокіл Г.М. побували у одному із мальовничих країв Західної України – Гавареччині. Це село посеред лісу, до якого частково не дійшла, а частково покинула цивілізація, поміж туристичним...

Переглядів: 133 Коментарів: 0

Відділи освіти

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 75 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook