Період публікації:

від

до

Категорія:

Клод Юнес – найсильніший рапірист України

Опубліковано: Вівторок, 12 Червня 2018 

min
max

У м.Києві 25-26 травня 2018р. відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших рапіристів, який носив статус етап Кубка України.

Змагання проходили у два етапи. Першого дня рапірна еліта України фехтувала за принципом групового туру, другого – за звичною схемою: спочатку у групах, а далі у турі прямого вибування. Переможець визначився за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.

За підсумками двох етапів найсильнішим рапіристом України став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). Сума місць Клода (на фото) склала 4 пункти (ІІ+ІІ) і він на 2 очки випередив киян Андрія Погребняка та Дмитра Чучукала.

Студент ІІІ курсу Максим Гаравський за результатами двох днів посів 5 місце, Олександр Стрельцов (вип. 2006р.) – дев’яте, Юрій Джус (ІІІ курс) – одинадцяте, Данило Гойда (І курс) – тринадцяте, Ігор Юрін (І курс) – чотирнадцяте.

Серед жінок титул найсильнішої рапіристки здобула киянка Катерина Ченцова. На другому місці – вихованка ЛУФК Олександра Сенюта (вип. 2011р.). Олександра набрала таку ж суму місць, як і Ченцова (4), але поступилась останній результатом другого дня.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Ксенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубка Ксенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубка Опубліковано: Вівторок, 16 жовтня 2018 5-7 жовтня 2018р. столиця України приймала Кубок України з фехтування на шпагах. У особистій першості серед жінок бронзовою призеркою Національного кубка стала вихованка Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.). У півфіналі Ксенія (на фото) поступилася подрузі по збірній...

Переглядів: 9 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Гаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірах Гаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірах Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 У м.Львові 6-7 жовтня 2018р. відбувся Кубок України з фехтування на рапірах. У особистій першості серед чоловіків бронзовим призером турніру став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). У поєдинку за вихід у фінал Клод поступився майбутньому переможцю Дмитру Чучукалу...

Переглядів: 172 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook