Період публікації:

від

до

Категорія:

Клод Юнес – найсильніший рапірист України

Опубліковано: Вівторок, 12 Червня 2018 

min
max

У м.Києві 25-26 травня 2018р. відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших рапіристів, який носив статус етап Кубка України.

Змагання проходили у два етапи. Першого дня рапірна еліта України фехтувала за принципом групового туру, другого – за звичною схемою: спочатку у групах, а далі у турі прямого вибування. Переможець визначився за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.

За підсумками двох етапів найсильнішим рапіристом України став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). Сума місць Клода (на фото) склала 4 пункти (ІІ+ІІ) і він на 2 очки випередив киян Андрія Погребняка та Дмитра Чучукала.

Студент ІІІ курсу Максим Гаравський за результатами двох днів посів 5 місце, Олександр Стрельцов (вип. 2006р.) – дев’яте, Юрій Джус (ІІІ курс) – одинадцяте, Данило Гойда (І курс) – тринадцяте, Ігор Юрін (І курс) – чотирнадцяте.

Серед жінок титул найсильнішої рапіристки здобула киянка Катерина Ченцова. На другому місці – вихованка ЛУФК Олександра Сенюта (вип. 2011р.). Олександра набрала таку ж суму місць, як і Ченцова (4), але поступилась останній результатом другого дня.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Четверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтування Четверо вихованців ЛУФК візьмуть участь у Європейському чемпіонаті з фехтування Опубліковано: П`ятниця, 15 Червня 2018 16 червня 2018р. у сербському м.Новий Сад стартує Європейський чемпіонат з фехтування. У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть четверо вихованців Львівського училища фізичної культури. Це рапіристи Клод Юнес (вип. 2009р.), Олександра Сенюта (вип. 2011р.) та шпажистки Ксенія Пантєлєєва...

Переглядів: 293 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Ксенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України Ксенія Пантєлєєва – найсильніша шпажистка України Опубліковано: Вівторок, 22 травня 2018 У м.Києві 12-13 травня 2018р. відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших шпажисток, які носили статус етапу Кубка України. Змагання проходили у два етапи. Першого дня шпажна еліта України змагалась за принципом групового туру, другого – за звичною схемою: спочатку у групах, а далі у турі прямого...

Переглядів: 43 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook