Період публікації:

від

до

Категорія:

Клод Юнес – найсильніший рапірист України

Опубліковано: Вівторок, 12 Червня 2018 

min
max

У м.Києві 25-26 травня 2018р. відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших рапіристів, який носив статус етап Кубка України.

Змагання проходили у два етапи. Першого дня рапірна еліта України фехтувала за принципом групового туру, другого – за звичною схемою: спочатку у групах, а далі у турі прямого вибування. Переможець визначився за найменшою сумою місць, здобутих впродовж обидвох днів.

За підсумками двох етапів найсильнішим рапіристом України став вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). Сума місць Клода (на фото) склала 4 пункти (ІІ+ІІ) і він на 2 очки випередив киян Андрія Погребняка та Дмитра Чучукала.

Студент ІІІ курсу Максим Гаравський за результатами двох днів посів 5 місце, Олександр Стрельцов (вип. 2006р.) – дев’яте, Юрій Джус (ІІІ курс) – одинадцяте, Данило Гойда (І курс) – тринадцяте, Ігор Юрін (І курс) – чотирнадцяте.

Серед жінок титул найсильнішої рапіристки здобула киянка Катерина Ченцова. На другому місці – вихованка ЛУФК Олександра Сенюта (вип. 2011р.). Олександра набрала таку ж суму місць, як і Ченцова (4), але поступилась останній результатом другого дня.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

У командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильніших У командному турнірі чемпіонату світу Почкалова і Пантєлєєва замкнули десятку сильніших Опубліковано: Понеділок, 30 липня 2018 26 липня 2018р. у китайському Усі завершився чемпіонат світу з фехтування. Наостанок світова фехтувальна еліта визначила найсильніших у командних змаганнях. У жіночому шпажному турнірі перемогу здобула збірна команда США, яка у фіналі здолала Корею. Господаркам дісталася бронзові відзнаки. Збірна...

Переглядів: 91 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Пантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалей Пантєлєєва і Почкалова зупинились за крок до європейських медалей Опубліковано: Понеділок, 25 Червня 2018 У м.Новий Сад (Сербія) 16-21 червня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з фехтування, участь у якому у складі збірної команди України взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантєлєєва (вип. 2013р.), Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), Олександра Сенюта (вип. 2011р.) та Клод Юнес (вип....

Переглядів: 227 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook