Період публікації:

від

до

Категорія:

У селі Велика Вільшаниця відбувся масштабний з’їзд молоді (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 08 Червня 2018 

min
max

У селі Велика Вільшаниця Золочівського району відбувся з’їзд молоді Глинянського та Винниківського протопресвітеріатів. Захід під лозунгом «Build Love» ініціювала Молодіжна комісія Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Розпочали дійство Божественною Літургією у храмі Пресвятої Трійці. Після цього усі учасники вирушили на територію Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст., де відбувались освітньо-розважальні заходи -- вуличний університет, ігри, майстер-класи, концерт тощо.

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Володимир (Груца), розповів, як залучити молодь до соціального служіння церкві: «Ми повинні зрозуміти, чого прагне молодь. Маємо зустріти молодь у житті, тобто зробити крок назустріч і розповісти, що є щось інше. Для того, аби повести за собою, потрібно завоювати довіру -- показати людині, що її життя не є тобі байдужим.

Працюємо над тим, аби у кожній парафії була створена молодіжна спільнота. Для менших спільнот й організовуються такі з’їзди. Прагнемо, щоб молода людина зрозуміла, що вона не є самотньою».

Окрім того, Преосвященний Владика Володимир (Груца) дав пораду, як «змінити світ»: «Ми дуже хочемо змінювати світ, але, коли я змінюю себе, тоді світ також змінюється, бо я -- його мікроклітина».

Як розповідає отець Остап Гнатів, адміністратор храму в селі Велика Вільшаниця, з’їзд молоді – своєрідний підсумок роботи, яку проводили протягом року. «Щомісяця у церквах відбувалися зустрічі із молоддю, під час яких обговорювали важливі теми у контексті соціального служіння церкві. Основна мета – створення у кожній парафії певної молодіжної організації. Це необхідно для того, аби молодь об’єднувалась, спільно реалізовувала цікаві проекти, -- розповідає отець Остап Гнатів. – Вважаю, що такі зустрічі допомагають будувати діалог між різними парафіями».

Наталія Нагірна, директор Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.: «Ми тішимось, що мали нагоду прийняти такий масштабний захід на наших теренах. Вийшло гарне співпадіння, адже у школі саме функціонує християнський табір. Тому сподіваємось, що цей захід підштовхне дітей до плідної праці, до діалогу з оточуючими. Загалом такі дійства додають молодим людям впевненості у тому, що вони крокують правильним шляхом. Розуміємо, що молодь зіштовхується із низкою випробувань, які породжують сумніви. Сподіваємось, що цей з’їзд допоможе молодим людям здолати сумніви у собі».

Немає коментарів

Схожі статті:

Виховна година до 205-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст. Виховна година до 205-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: П`ятниця, 15 березня 2019 Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково, бо саме в березні вшановуємо його роковини. Він – невмируща сила українського народу. Як весна пробуджує і оновлює природу, так поезія великого Тараса оновлює наші серця, вчить любити свою Україну. На виховній годині першокласники...

Переглядів: 267 Коментарів: 0

Відділи освіти

Вивчаємо англійську весело, легко, вільно Вивчаємо англійську весело, легко, вільно Опубліковано: Неділя, 30 грудня 2018 Саме так, учні Великовільшаницької ЗОШ  І  - ІІІ ступенів говорять про гурткову роботу з англійської мови. З цікавістю та з захопленням вони взяли участь у театралізованому дійстві «The 12 Months», адже ця казка їм знайома ще з дитячих  років. А першокласники всіх вітали з прийдешнім Новим Роком ...

Переглядів: 843 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook