Період публікації:

від

до

Категорія:

У селі Велика Вільшаниця відбувся масштабний з’їзд молоді (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 08 Червня 2018 

min
max

У селі Велика Вільшаниця Золочівського району відбувся з’їзд молоді Глинянського та Винниківського протопресвітеріатів. Захід під лозунгом «Build Love» ініціювала Молодіжна комісія Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Розпочали дійство Божественною Літургією у храмі Пресвятої Трійці. Після цього усі учасники вирушили на територію Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст., де відбувались освітньо-розважальні заходи -- вуличний університет, ігри, майстер-класи, концерт тощо.

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Володимир (Груца), розповів, як залучити молодь до соціального служіння церкві: «Ми повинні зрозуміти, чого прагне молодь. Маємо зустріти молодь у житті, тобто зробити крок назустріч і розповісти, що є щось інше. Для того, аби повести за собою, потрібно завоювати довіру -- показати людині, що її життя не є тобі байдужим.

Працюємо над тим, аби у кожній парафії була створена молодіжна спільнота. Для менших спільнот й організовуються такі з’їзди. Прагнемо, щоб молода людина зрозуміла, що вона не є самотньою».

Окрім того, Преосвященний Владика Володимир (Груца) дав пораду, як «змінити світ»: «Ми дуже хочемо змінювати світ, але, коли я змінюю себе, тоді світ також змінюється, бо я -- його мікроклітина».

Як розповідає отець Остап Гнатів, адміністратор храму в селі Велика Вільшаниця, з’їзд молоді – своєрідний підсумок роботи, яку проводили протягом року. «Щомісяця у церквах відбувалися зустрічі із молоддю, під час яких обговорювали важливі теми у контексті соціального служіння церкві. Основна мета – створення у кожній парафії певної молодіжної організації. Це необхідно для того, аби молодь об’єднувалась, спільно реалізовувала цікаві проекти, -- розповідає отець Остап Гнатів. – Вважаю, що такі зустрічі допомагають будувати діалог між різними парафіями».

Наталія Нагірна, директор Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.: «Ми тішимось, що мали нагоду прийняти такий масштабний захід на наших теренах. Вийшло гарне співпадіння, адже у школі саме функціонує християнський табір. Тому сподіваємось, що цей захід підштовхне дітей до плідної праці, до діалогу з оточуючими. Загалом такі дійства додають молодим людям впевненості у тому, що вони крокують правильним шляхом. Розуміємо, що молодь зіштовхується із низкою випробувань, які породжують сумніви. Сподіваємось, що цей з’їзд допоможе молодим людям здолати сумніви у собі».

Немає коментарів

Схожі статті:

Інтеграція предментів у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Інтеграція предментів у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 У різні часи основним завданням освіти, як з точки зору суспільства, так і з точки зору того, хто свідомо  навчається є  здобуття правильного світогляду, реальної цілісної картини навколишнього світу. Метою навчання є одержання  таких знань, умінь і навичок, які створюють передумови для подальшого професійного...

Переглядів: 21 Коментарів: 0

Відділи освіти

Християнські канікули (фото) Християнські канікули (фото) Опубліковано: П`ятниця, 01 Червня 2018 І вже канікули, ура! У Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів працює християнський табір «Християнські канікули». Тут весело, гамірно, цікаво, креативно . Загони «Божий промінчик» та «Краплиночки роси» активно ведуть конкурси, вікторини, пантоміми, молитовні хвилинки. Разом з настоятелем храму Пресвятої...

Переглядів: 52 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook