Період публікації:

від

до

Категорія:

На чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігри

Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 

min
max

У м.Белграді (Сербія) 8-10 червня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.

У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзові нагороди виборов український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука (вип. 2015р.) та хмельничанина Дмитра Янчука (на фото). На вдвічі довшій дистанції у українців 8 місце.

Колишня однокурсниця Міщука Анастасія Горлова разом з полтавкою Марією Кічасовою фінішувала п’ятою у заїздах байдарок-двійок на 200м.

Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) показав восьмий результат у каное-двійці на 200м. Асистував Віталію Денис Камерилов з Горішніх Плавнів.

Олег Тарновський (вип. 2009р.) посів ІІІ місце у заїздах каное-одиночок на 500м, правда свою бронзову медаль він поклав у скарбничку збірної Молдови.

За результатами Європейської першості Тарс Міщук і Анастасія Горлова вибороли ліцензії для участі у ІІ Європейських іграх, які наступного року прийматиме Білорусь.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола Опубліковано: Середа, 21 листопада 2018 Рішенням Педагогічної ради училища за високі спортивні досягнення, успішне поєднання занять спортом із навчанням, громадську активність студенту ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Дмитру Озимку (на фото) присуджена обласна премія імені В’ячеслава Чорновола за 2018р. Рік, що минає, був...

Переглядів: 176 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018року Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018року Опубліковано: Четвер, 13 вересня 2018 Вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.) – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня 2018р. Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Анастасія (на фото) вшанована за блискучий виступ на чемпіонаті...

Переглядів: 110 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook