Період публікації:

від

до

Категорія:

На чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігри

Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 

min
max

У м.Белграді (Сербія) 8-10 червня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.

У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзові нагороди виборов український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука (вип. 2015р.) та хмельничанина Дмитра Янчука (на фото). На вдвічі довшій дистанції у українців 8 місце.

Колишня однокурсниця Міщука Анастасія Горлова разом з полтавкою Марією Кічасовою фінішувала п’ятою у заїздах байдарок-двійок на 200м.

Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) показав восьмий результат у каное-двійці на 200м. Асистував Віталію Денис Камерилов з Горішніх Плавнів.

Олег Тарновський (вип. 2009р.) посів ІІІ місце у заїздах каное-одиночок на 500м, правда свою бронзову медаль він поклав у скарбничку збірної Молдови.

За результатами Європейської першості Тарс Міщук і Анастасія Горлова вибороли ліцензії для участі у ІІ Європейських іграх, які наступного року прийматиме Білорусь.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018року Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018року Опубліковано: Четвер, 13 вересня 2018 Вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.) – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня 2018р. Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Анастасія (на фото) вшанована за блискучий виступ на чемпіонаті...

Переглядів: 57 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Анастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування Анастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування Опубліковано: Понеділок, 27 серпня 2018 Вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.) виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який з 23 до 26 серпня 2018р. проходив у португальському містечку Монтемор-у-Велю. Разом з полтавкою Марією Кічасовою-Скорик Настя (на фото)...

Переглядів: 476 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook