Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з майстер-класом у Стрийському

Опубліковано: Четвер, 07 Червня 2018 

min
max

24.05.2018 р. в Стрийському ВХПУ відбувся відкритий урок в групі № 16 за професією «Живописець», який провів майстер в/н ІІ категорії Тоцький Ігор Леонтійович.

Тема відкритого уроку: підлаковий живопис на тонованій поверхні (в техніці Point to point). На уроці були присутні майстри виробничого начання та викладачі Стрийського ВХПУ і ХПТУ ім.Й.Станька.

Урок розпочався знайомством з підлаковим живописом та його походженням. На уроці широко представлена різноманітна наочність, а це і готові розписані вироби, роздатковий матеріал із зразками розпису, таблиця з етапами виконання, матеріали та інструменти, технічні засоби навчання.

Присутні мали змогу переглянути слайдову презентацію, де було продемонстровано «поле» застосування цього розпису, а це і різноманітні тарелі, горнята та блюдця, графини, декоративні пляшки, чайники, блокноти, мобільні телефони та багато іншого.

Тоцький І.Л. є автором підручника з предмету «Матеріалознавство», тому на уроці він коротко зупинився на допоміжних матеріалах, які надають особливих властивостей фарбам – це і фосфоресцентні та іридисцентні гелі, уповільнювачі висихання фарб, гелі для надання об'єму та ін.

Етапи виконання крапкового розпису були продемонстровані майстром в/н на заздалегідь підготовленій ним таблиці. Присутні мали змогу дізнатися про техніку накладання фарби, а також правильну пропорцію фарби та розчинника для крапкового розпису.

Після завершення теоретичної частини учні мали змогу ознайомитися з практичною частиною, а саме майстер-класом Тоцького І.Л., де він попередньо зафільмував та змонтував відео розпису дерев'яного тареля, проявивши при цьому володіння комп’ютерною грамотністю та творчим підходом. Відео супроводжувалося фаховим коментарем майстра.

Урок пройшов в теплій робочій атмосфері, що відзначили колеги, гості та методист училища. Відкритий урок – це можливість для педагога показати свій професійний рівень, поділитися практичним доробком.

Учні дізналися про ще одну техніку Point-to-Point, яка дає можливість урізноманітнити свої практичні навички, підвищити свою кваліфікацію.ю проявити цікавість до мистецтва, творчості, самовираження. За допомогою крапок ми можемо створити оригінальні візерунки, декоруючи різноманітні предмети та створити неповторні сувеніри власними руками.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Участь професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Львівщини у Фестивалі перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант» Участь професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Львівщини у Фестивалі перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант» Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 6 жовтня 2018 року у Львівському Палаці мистецтв, в рамках виставки – ярмарки «Львівський товаровиробник» відбувся ХХ ювілейний Фестиваль перукарського мистецтва серед молоді »Галицький талант». Мета заходу: виявлення та підтримка обдарованої молоді, підвищення професійного та творчого рівня майбутніх...

Переглядів: 34 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Засідання обласного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: П`ятниця, 12 жовтня 2018 10 жовтня 2018 року на базі Львівського вищого професійного художнього училища відбувся обласний семінар викладачів предмета «Захист Вітчизни» закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Шляхи зростання ролі предмета «Захист Вітчизни» як складової частини військово-патріотичного виховання...

Переглядів: 48 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook