Період публікації:

від

до

Категорія:

Відкритий урок з майстер-класом у Стрийському

Опубліковано: Четвер, 07 Червня 2018 

min
max

24.05.2018 р. в Стрийському ВХПУ відбувся відкритий урок в групі № 16 за професією «Живописець», який провів майстер в/н ІІ категорії Тоцький Ігор Леонтійович.

Тема відкритого уроку: підлаковий живопис на тонованій поверхні (в техніці Point to point). На уроці були присутні майстри виробничого начання та викладачі Стрийського ВХПУ і ХПТУ ім.Й.Станька.

Урок розпочався знайомством з підлаковим живописом та його походженням. На уроці широко представлена різноманітна наочність, а це і готові розписані вироби, роздатковий матеріал із зразками розпису, таблиця з етапами виконання, матеріали та інструменти, технічні засоби навчання.

Присутні мали змогу переглянути слайдову презентацію, де було продемонстровано «поле» застосування цього розпису, а це і різноманітні тарелі, горнята та блюдця, графини, декоративні пляшки, чайники, блокноти, мобільні телефони та багато іншого.

Тоцький І.Л. є автором підручника з предмету «Матеріалознавство», тому на уроці він коротко зупинився на допоміжних матеріалах, які надають особливих властивостей фарбам – це і фосфоресцентні та іридисцентні гелі, уповільнювачі висихання фарб, гелі для надання об'єму та ін.

Етапи виконання крапкового розпису були продемонстровані майстром в/н на заздалегідь підготовленій ним таблиці. Присутні мали змогу дізнатися про техніку накладання фарби, а також правильну пропорцію фарби та розчинника для крапкового розпису.

Після завершення теоретичної частини учні мали змогу ознайомитися з практичною частиною, а саме майстер-класом Тоцького І.Л., де він попередньо зафільмував та змонтував відео розпису дерев'яного тареля, проявивши при цьому володіння комп’ютерною грамотністю та творчим підходом. Відео супроводжувалося фаховим коментарем майстра.

Урок пройшов в теплій робочій атмосфері, що відзначили колеги, гості та методист училища. Відкритий урок – це можливість для педагога показати свій професійний рівень, поділитися практичним доробком.

Учні дізналися про ще одну техніку Point-to-Point, яка дає можливість урізноманітнити свої практичні навички, підвищити свою кваліфікацію.ю проявити цікавість до мистецтва, творчості, самовираження. За допомогою крапок ми можемо створити оригінальні візерунки, декоруючи різноманітні предмети та створити неповторні сувеніри власними руками.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 275 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 199 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook