Період публікації:

від

до

Категорія:

Вшанування пам’яті 74-роковин вбивства українського мирного населення у м.Холм (Республіка Польща)

Опубліковано: Середа, 06 Червня 2018 

min
max

Цими днями у м.Холм (Республіка Польща) вшанували 74-ті роковини вбивства українського мирного населення та Великомучеників Холмських.

У костелі Пресвятої Богородиці (м.Холм) відбулось Богослужіння та духовний хоровий концерт «Єднаймось всі із Богородицею» за участю Народної хорової капели «Заграва» Львівського обласного будинку вчителя. З подячним словом виступив настоятель костелу Пресвятої Богородиці отець Петро Калникевич, чину святого Василія Великого. Хорова капела отримала подячний лист за збереження духовної хорової музики.

Опісля відбулась поїздка до села Верховини та села Сагринь де відбувся молебен до Пресвятого Серця Христового і панахида за померлими.

Зі словом виступили: голова Українського товариства у Любліні Григорій Купріянович, заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, заступник голови Львівського суспільно-культурного товариства «Холмщина» Олександр Волошинський.

Делегації Львівської та Волинської областей поклали квіти до пам’ятного хреста на Даниловій гірці і вшанували пам’ять невинно убієнних спільною молитвою.

Поїздку Львівської делегації організувало суспільно-культурне товариство «Холмщина» (голова товариства – Ірина Гринь).

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Концерт "Єднаймось всі із Богородицею" (фото) Концерт "Єднаймось всі із Богородицею" (фото) Опубліковано: Середа, 20 Червня 2018 У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, м. Львова відбувся вечір духовної хорової музики "Єднаймось всі із Богородицею", за участю Народної хорової капели " Заграва "  Львівського обласного Будинку вчителя та хору "Холмщина" суспільно-культурного товариства Холмщина, у духовному поетичному...

Переглядів: 237 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Хоровий концерт «Єднаймось всі із Богородицею» (фото) Хоровий концерт «Єднаймось всі із Богородицею» (фото) Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 10 червня відбувся духовний хоровий концерт «Єднаймось всі із Богородицею» за участю Народної хорової капели «Заграва» Львівського обласного Будинку вчителя та Народного камерного хору «Джерело» Івано-Франківського міського Будинку вчителя. Диригент та художній керівник «Джерела» кандидат мистецтвознавства...

Переглядів: 283 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook