Період публікації:

від

до

Категорія:

Юннати Львівщини – учасники Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Опубліковано: П`ятниця, 01 Червня 2018 

min
max

29 – 31 травня 2018 року у м.Києві екологічні агітбригади Червоноградської ЗОШ № 14 «Едельвейс» та Хирівської ЗОШ Старосамбірського району «МЕРІЛЕНД» представляли Львівщину на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля наш спільний дім» на тему «Раціональне природокористування». 

Колективи екологічної просвіти – одна з нетрадиційних форм виховання молоді, що забезпечує дієве поширення відповідних знань серед усіх верств населення, метою яких є активізація екологічного руху у своїй місцевості, формування культури, привернення уваги місцевої влади, громадських та державних організацій до проблем довкілля. Школярі проводять науково – дослідницьку роботу, працюють у лісництві, проводять екологічні акції, залучають до них мешканців міста. Для ефективнішої роботи налагоджують співпрацю із громадськими організаціями.

Наші представники Львівщини у перший день конкурсу презентували екологічну роботу колективу, школи, області. Під час презентації відзначили, що є активними учасниками багатьох конкурсів екологічного спрямування та неодноразовим їх призерами на обласному етапі. Також школярі продемонстрували практичну роботу із створення ландшафтного дизайну на території школи та озеленення кабінетів. Учні представили результати дослідницьких робіт з екології, біології, географії та практичне їх поєднання з історією рідного краю та народними традиціями. 

У другий конкурсний день колективи екологічної просвіти представили виступ на тему «Раціональне природокористування». Протягом 20 хвилин діти показали свої знання та розуміння проблем раціонального природокористування, продемонстрували артистичні та вокальні здібності. 

Члени журі конкурсу гідно відзначили наші команди нагородили грамотою Міністерства освіти та науки України, Національного еколого – натуралістичного центру учнівської молоді за перемогу: команду ЧЗШ № 14 «Едельвейс» - у номінації «Пропаганда народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин з природою»; команду Хирівської ЗОШ Старосамбірського району «МЕРІЛЕНД» - у номінації «Патріотичний підхід до збереження ландшафтів рідного краю».

Приємно відзначити, що наші команди ввійшли в десятку кращих колективів екологічної просвіти України.

Найщиріші вітання усім учасникам конкурсу.

Немає коментарів

Схожі статті:

Неповторні враження з Карпат Неповторні враження з Карпат Опубліковано: Четвер, 06 липня 2017 КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» щорічно організовує  школу передового досвіду «Сколівські Бескиди». В цьому році школа працювала з  24 червня до 03 липня 2017 року в с. Кам’янка Сколівського району на туристичній базі  «Карпати»  КЗ ЛОР «ЛОЦКЕТУМ».  Гармонійно ...

Переглядів: 473 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Юннати Львівщини  - переможці Всеукраїнських дослідницьких конкурсів Юннати Львівщини - переможці Всеукраїнських дослідницьких конкурсів Опубліковано: Вівторок, 24 травня 2016 17-19 травня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві пройшли Всеукраїнські конкурси  винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Делегацію від Львівщини,...

Переглядів: 652 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook