Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю у ДНЗ "Львівське ВПУ побутового обслуговування"

Опубліковано: Четвер, 24 травня 2018 

min
max

22.05.2018 року на базі Державного навчального закладу "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування" відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців перукарського профілю ЗПО через інноваційну діяльність педагога». З вітальним словом виступили методист НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є та директор училища Максимів Л.М. Почесними гостями семінару були: міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва Західної України Цюра Ірина Євгенівна і доцент кафедри перукарського напрямку Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв Букавин Любов Герасимівна.

В рамках семінару майстри виробничого навчання Львівського ВПУ побутового обслуговування Терлецька Тетяна Романівна та Ходонович Ірина Михайлівна проводили майстер-класи з виконання конкурсної вечірньої зачіски та салонного весільного макіяжу, Вороцянка Тетяна Григорівна та Потурай Анна Володимирівна - представили колекцію модельних чоловічих стрижок, викладач перукарської справи Тетерко Ірина Леонідівна та майстер в/н Вороцянка Т.Г. - колекцію "MoonLight", образ солістки та соліста оперного театру.

Майстер в/н, Коцюх Софія Романівна, виступила з презентацією уроку виробничого навчання з професії "Манікюрник" на тему: "Виконання класичного обрізного манікюру".

Хрін Христина Іванівна, викладач Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова, презентувала авторський посібник «Мистецтво моделювання стрижки» Професійний підхід.

Про підготовку у 2018-2019 навчальному році в закладах професійної (професійно-технічної) освіти майбутніх фахівців «Перукар (перукар-модельєр») за новим Стандартом професійної (ПТ) освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2017 року №169, виступила Сердюк Галина Єфремівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області.

Про організацію та умови проведення Чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу «Золотий лев-2018», розповіла міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва, організатор відбіркових чемпіонатів з перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики Західної України Цюра Ірина Євгенівна.

Відбувся обмін досвідом роботи з теми семінару та підсумки його роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 273 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 195 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook