Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю у ДНЗ "Львівське ВПУ побутового обслуговування"

Опубліковано: Четвер, 24 травня 2018 

min
max

22.05.2018 року на базі Державного навчального закладу "Львівське вище професійне училище побутового обслуговування" відбувся обласний семінар викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського профілю на тему: «Підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців перукарського профілю ЗПО через інноваційну діяльність педагога». З вітальним словом виступили методист НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є та директор училища Максимів Л.М. Почесними гостями семінару були: міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва Західної України Цюра Ірина Євгенівна і доцент кафедри перукарського напрямку Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв Букавин Любов Герасимівна.

В рамках семінару майстри виробничого навчання Львівського ВПУ побутового обслуговування Терлецька Тетяна Романівна та Ходонович Ірина Михайлівна проводили майстер-класи з виконання конкурсної вечірньої зачіски та салонного весільного макіяжу, Вороцянка Тетяна Григорівна та Потурай Анна Володимирівна - представили колекцію модельних чоловічих стрижок, викладач перукарської справи Тетерко Ірина Леонідівна та майстер в/н Вороцянка Т.Г. - колекцію "MoonLight", образ солістки та соліста оперного театру.

Майстер в/н, Коцюх Софія Романівна, виступила з презентацією уроку виробничого навчання з професії "Манікюрник" на тему: "Виконання класичного обрізного манікюру".

Хрін Христина Іванівна, викладач Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова, презентувала авторський посібник «Мистецтво моделювання стрижки» Професійний підхід.

Про підготовку у 2018-2019 навчальному році в закладах професійної (професійно-технічної) освіти майбутніх фахівців «Перукар (перукар-модельєр») за новим Стандартом професійної (ПТ) освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2017 року №169, виступила Сердюк Галина Єфремівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області.

Про організацію та умови проведення Чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу «Золотий лев-2018», розповіла міжнародний сертифікований суддя з перукарського мистецтва, організатор відбіркових чемпіонатів з перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики Західної України Цюра Ірина Євгенівна.

Відбувся обмін досвідом роботи з теми семінару та підсумки його роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 108 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 221 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook