Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання методичного об'єднання

Опубліковано: Понеділок, 21 травня 2018 

min
max

Нещодавно, було проведено ІV Засідання методичного об'єднання вихователів, музичних керівників ДНЗ, НВК району на тему «Формування комунікативної компетентності дітей дошкільного віку на заняттях з розвитку мовлення за картиною»  на базі ДНЗ «Сонечко» с.Стрілки. У методичному заході взяли участь вихователі, музичні керівники ДНЗ та НВК району, голова методичного об'єднання вихователів, музичних керівників ДНЗ та НВК району – завідувач ДНЗ «Дзвіночок» м.Старий Самбір – Маковська Ірина Ярославівна, методист з питань дошкільної освіти РІМЦ відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації – Фрейдун Марія Михайлівна, колектив вихователів ДНЗ «Сонечко» с.Стрілки під керівництвом завідувача Рурич Галини Степанівни.

Присутні мали змогу відвідати заняття з розвитку мовлення дітей раннього віку, проведеного вихователем Кирницькою М.А., на котрому малята ознайомились з транспортом (автомобіль) з використанням цікавих завдань, підібраних у відповідності до вікових можливостей малят.

«Мовлення – особлива форма діяльності, особливий результат її зусиль в освоєнні життєвого простору. Наслідуючи способи мовленнєвого спілкування того середовища, яке його оточує, маля сприймає та переймає їх як єдино правильні й незмінні, – висловила думку завідувач ДНЗ «Сонечко» с.Стрілки – Рурич Г.С., тому кожен вихователь садочку докладає максимум зусиль, професійних знань і вмінь у роботі з дошкільниками з метою формування комунікативної компетентності».

У молодшій групі вихователі переглянули заняття «Іде до нас красуня мила та, що зимоньку змінила», проведеного вихователем Середою Т.Т. та  музичним керівником Топільницьким В.І. Вихователі – дошкільники відзначили, що побачене заняття було цікавим з використанням подорожі до уявного весняного лісу.

«Одним з найважчих занять з розвитку мовлення дітей є заняття за серією картин», – висловила думку голова методичного об'єднання вихователів, музичних керівників ДНЗ та НВК району – завідувач ДНЗ «Дзвіночок» м.Старий Самбір – Маковська Ірина Ярославівна, – й ознайомила вихователів ДНЗ та НВК району з методичними рекомендаціями при проведенні такого заняття.

Саме у старшій групі вихователі і музичні керівники мали змогу перейняти досвід з складання розповідей дітей за серією сюжетних картин по А.Богуш, Н.Гавриш на тему «Складання розповіді за серією сюжетних картин за оповіданням В.Овсєєвої «Печиво», проведеного вихователем Дубравською М.І. Старші дошкільники виконували різноманітні, творчі, нестандартні завдання, презентуючи дорослим достатньо високий рівень навченості з мовленнєвого розвитку, на занятті панувала атмосфера добра і краси. Перейнявши практичний досвід, вихователі закладів дошкільної освіти району поповнили і відновили теоретичні аспекти вищеназваної проблеми, ознайомившись з  ґрунтовно і змістовно викладеними методичними рекомендаціями «Методика навчання дошкільників розповіді за сюжетною картиною. Роль картини у розвитку зв’язної мови дошкільнят», які презентувала завідувач ДНЗ «Сонечко» с.Стрілки.

Присутні висловлювали власне бачення щодо формування комунікативної компетентності дітей дошкільного віку та відзначили, що відвідані заняття свідчать про налагоджену клопітку працю вихователів садочка у сфері розвитку мовлення дошкільнят.

На даному методичному засіданні підведені підсумки роботи методичного об'єднання у 2017-2018 навчальному році та відбулось обговорення завдань на наступний 2018-2019 навчальний рік.

 

 

                                                 Методист  з  питань  дошкільної  освіти  РІМЦ

                          відділу  освіти   Старосамбірської

                                  райдержадміністрації  М. М. Фрейдун. 

Немає коментарів

Схожі статті:

Методичне об’єднання спеціалістів НРЦ  «Левеня» Методичне об’єднання спеціалістів НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 12 січня 2020 10 січня 2020 року в НРЦ «Левеня» відбулося чергове планове засідання методичного об’єднання спеціалістів закладу: вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів на досить актуальну тему: «Особливості використання інноваційних технологій на корекційно-розвиткових...

Переглядів: 767 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

методоб'єднання вчителів та вихователів III відділення НРЦ  «Левеня» методоб'єднання вчителів та вихователів III відділення НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 12 січня 2020 10 січня 2020 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулося засідання методоб'єднання вчителів та вихователів III відділення. Засідання було надзвичайно ефективним, пізнавальним та практичним.  Педагоги ділились своїм досвідом та напрацюваннями,...

Переглядів: 748 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook