Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято Букварика в Стрілківській школі

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018 

min
max

Традиційне  шкільне  свято – свято Букваря – відбулося 16 травня у 1 класі Стрілківської  СЗОШ І-ІІІ ст. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

 Щоб віддати  шану  Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класним керівником  Марією Богданівною Череватою вчили вірші, підготували пісні та проводили конкурси. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, які не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі і дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом всього шкільного року.

«Букварик»  випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. А «Математика», «Українська мова» та «Читанка» для заохочення подарували діткам «12», аби ті вже звикали до гарних оцінок у 2-му класі.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою Марією Богданівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Немає коментарів

Схожі статті:

Презентація книги «АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви» Презентація книги «АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви» Опубліковано: Четвер, 17 січня 2019 16 січня до Дня вшанування  пам’яті про  героїв «Кіборгів»  шкільний бібліотекар Стрілківської СЗОШ І-ІІІст. Черевата С.П. спільно з педагогом –огранізатором  Ковальською О.Л. презентували для учнів книгу «АД 242. Історія мужності, братерства та самопожертви». Книга про 242 дні боїв в аеропорту Донецька,...

Переглядів: 65 Коментарів: 0

Відділи освіти

We wish you a Merry Christmas and Happy New Year!!! We wish you a Merry Christmas and Happy New Year!!! Опубліковано: Вівторок, 15 січня 2019 В Англії  Різдво є найулюбленішим і найбільшим святом. До нього широкі верстви населення починають готуватися ще ранньої осені. Головною традицією англійського Різдва є хори колядників. Вони ходять містами та селами з гучною колядою. На відміну від України, з колядками в Англії ходять лише до Різдва. Учні...

Переглядів: 76 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook