Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято Букварика в Стрілківській школі

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018 

min
max

Традиційне  шкільне  свято – свято Букваря – відбулося 16 травня у 1 класі Стрілківської  СЗОШ І-ІІІ ст. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

 Щоб віддати  шану  Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класним керівником  Марією Богданівною Череватою вчили вірші, підготували пісні та проводили конкурси. І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, які не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі і дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом всього шкільного року.

«Букварик»  випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. А «Математика», «Українська мова» та «Читанка» для заохочення подарували діткам «12», аби ті вже звикали до гарних оцінок у 2-му класі.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою Марією Богданівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Немає коментарів

Схожі статті:

Участь у флешмобі «Стрілківська вишиванка» Участь у флешмобі «Стрілківська вишиванка» Опубліковано: П`ятниця, 18 травня 2018 17 травня учні та вчителі  Стрілківської  СЗОШ І-ІІІ ст. долучились до Всесвітнього дня вишиванки та взяли участь у флешмобі «Стрілківська вишиванка». У цей сонячний  весняний день учні та вчителі школи одягли барвисті вишиванки, чим засвідчили свою повагу до національного одягу і традицій українського...

Переглядів: 31 Коментарів: 0

Відділи освіти

"Вишиванко , моя вишиванко!" "Вишиванко , моя вишиванко!" Опубліковано: П`ятниця, 18 травня 2018 Щорічно в третій четвер травня відзначається День вишиванки. Це всеукраїнський день,  присвячений українській культурі і традиціям. Долучилися до цього свята зовсім не складно . Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу ,на навчання чи просто на прогулянку. У Сихівській СЗОШ I-II ступенів...

Переглядів: 32 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

 Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки
08 - 10 Червня 2018

Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки

Опубліковано: Понеділок, 14 травня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook