Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині відбудеться нагородження призерів учнівських олімпіад

Опубліковано: Середа, 16 травня 2018 

min
max

 

18 травня в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудеться нагородження переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів. Початок зустрічі – о 13:00 год.

У зустрічі візьмуть участь 122 учні та студенти – переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка та ХVІII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, та 99 працівників освіти, які їх підготували.

Учням та працівникам освіти під час зустрічі буде вручено премії. Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників Заходами департаменту освіти і науки на 2018 рік виділено 500 тис. гривень.

Учнівська молодь успішно представляє Львівщину в інтелектуальних змаганнях на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях.

Щороку зростає кількість переможців обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Львівщина в числі перших серед областей України за підсумками інтелектуальних змагань та зовнішнього незалежного оцінювання.

Найбільших успіхів з року в рік досягають учні Львівського фізико-математичного ліцею. У 2017-2018 навчальному році на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді учні ліцею здобули золоту та дві бронзових медалі.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Нагородження переможців Програми «Успішний педагог» на 2018 рік Нагородження переможців Програми «Успішний педагог» на 2018 рік Опубліковано: П`ятниця, 21 грудня 2018 Сьогодні, 21 грудня, нагороджено працівників наших садочків, шкільних та позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями Програми «Успішний педагог». Цього року у Програмі взяли участь 112 претендентів. З них визначено 85 переможців, а саме: 50 - від шкіл, 28 - від садочків, 7 - від позашкілля. Успішних...

Переглядів: 519 Коментарів: 0

Відділи освіти

Кращих студентів Львівщини відзначили обласними преміями Кращих студентів Львівщини відзначили обласними преміями Опубліковано: Вівторок, 20 листопада 2018 Сьогодні, 20 листопада, в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження обласними преміями кращих студентів вищих навчальних закладів. В урочистостях взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. «Наша країна...

Переглядів: 164 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook