Період публікації:

від

до

Категорія:

Конкурс малюнків на асфальті «Сонце – джерело життя на землі» в НРЦ «Левеня»

Опубліковано: П`ятниця, 04 травня 2018 

min
max

Щороку 3 травня відзначають Всесвітній день Сонця. Сонце – найближча до Землі зірка, джерело енергії, яке дає нам світло і тепло. Без сонця неможливе було б життя на Землі.

Тому у цей день, 3 травня 2018 року, у І відділенні НРЦ «Левеня» відбувся конкурс малюнків на асфальті «Сонце – джерело життя на землі». Діти із задоволенням створювали сюжетні малюнки кольоровою крейдою про вплив сонця на природу. Під їх руками оживали дерева і кущі, цвіли квіти, літали пташки і метелики, а сонечко посилало своє проміння на землю.

4 травня відбулося нагородження учнів медалями та дипломами за участь у конкурсі на кращу екологічну казку «Веселі промінчики». Діти заздалегідь складали розповіді про значення сонця для рослин, тварин і людини, про його вплив на клімат на планеті. Вихованці гарно і яскраво оформили свої творчі роботи, створили книжечки з власними малюнками та аплікаціями. Кожен мав змогу проявити свій талант та творчу фантазію. Така робота принесла радість, втіху й естетичну насолоду учасникам конкурсу.

Заходи до Дня Сонця є важливими і потрібними, оскільки дають змогу поглибити знання учнів про значення Сонця, його вплив на екологію Землі, виховують бажання берегти природу, розвивають спостережливість, мислення, уяву.

Заходи підготували і провели вихователі: Гаврилова Н. Б., Ковальчук М. В.

Немає коментарів

Схожі статті:

Конкурс малюнків виконаних  у графічному редакторі Paint в НРЦ  «Левеня» Конкурс малюнків виконаних у графічному редакторі Paint в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 14 квітня 2017        З 10 по 14 квітня 2017 року в І відділенні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» тривав тиждень інформатики «У вирі інформаційних технологій», метою якого було підвищити рівень знань учнів з інформатики, розвивати їх творчі та інтелектуальні здібності,...

Переглядів: 645 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Логопедичне заняття в НРЦ  «Левеня» Логопедичне заняття в НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 08 грудня 2019 Нас оточує безліч звуків. Які з них голосні, а які приголосні?  З цим розбиралися на логопедичному занятті левенята. Де заховався у слові звук, скласти слово з початкових літер, придумати речення і ще багато інших цікавих завдань. Зліпити сніговика на фізкультхвилинці.

Переглядів: 233 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook