Період публікації:

від

до

Категорія:

Школярів запрошують до участі у конкурсі малюнків «Я маю право!»

Опубліковано: П`ятниця, 27 квітня 2018 

min
max

Учнів закладів загальної середньої освіти Львівської області запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!».

Мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Переможців обиратимуть у номінаціях: молодша група – індивідуальна робота, молодша група – колективна робота, середня група – індивідуальна робота, середня група – колективна робота, старша група – індивідуальна робота, старша група – колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою конкурсу. Кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи.

Малюнки повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи потрібно надсилати до Головного територіального управління юстиції у Львівській області до 12 травня за адресою: м. Львів, пл. Шашкевича, 1, чи подавати власноручно за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Світ без насильства Світ без насильства Опубліковано: П`ятниця, 06 грудня 2019 28 листопада в Горішненській ЗОШ І-ІІ ст. Миколаївського району відбувся шкільний конкурс творчих робіт на тему: «Світ без насильства». Активну участь у конкурсі взяли учні 5-9 класів. Переможцями конкурсу стали: Ритаровська Анастасія – учениця 5 класу, Шумська Анастасія – учениця 6 класу, Лавренців...

Переглядів: 490 Коментарів: 0

Відділи освіти

«Я маю право» для школярів ЧЗШ І ст. № 11 «Я маю право» для школярів ЧЗШ І ст. № 11 Опубліковано: Понеділок, 07 жовтня 2019 16 вересня вихованці групи продовженого дня 2-3-х класів Червоноградської ЗШ І ст. № 11 разом із вихователем Занчук О.І. та бібліотекарем Барнасюк С.Г. відвідали захід «Я маю право» в рамках проекту «Територія права», який відбувся в міській бібліотеці для дітей. Під час зустрічі школярі дізналися...

Переглядів: 230 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook