Період публікації:

від

до

Категорія:

Виставка малюнків « Ой, весно, весно, що ти нам принесла!»

Опубліковано: Четвер, 26 квітня 2018 

min
max

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаються в зелень, квітнуть дерева, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Саме цю чарівну пору року учні середніх класів КЗ ЛОР "Лопатинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст." висвітлили у своїх малюнках.

e='text-align:justify'>Тому сьогодні,27 березня 2018р., всі учні школи разом із педагогами вийшли на прибирання територій, за якими вони закріплені відповідно наказу по школі. Учні заграбували сухе листя, обрізали дерева, перекопували квітники, підмітали, а найменші учасники збирали папірці.

 

Всі були задоволені результатами своєї праці. Учні нашої школи регулярно підтримують порядок на території школи та на Братській могилі.

Немає коментарів

Схожі статті:

Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Свято-квест "Ось і пролунав останній дзвінок" Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Весело і нетрадиційно відбулося свято останнього дзвінка в нашій школі! Діти були в захваті від виконання цікавих завдань, які вони виконували під час гри-квесту. В кінці успішного проходження усіх станцій квесту на дітей чекав скарб у вигляді солодощів.

Переглядів: 411 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Безпека на дорозі. Безпека на дорозі. Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 Довгоочікувані літні канікули  вже не за горами. Діти залишають школу і відпочиватимуть, оздоровлюватимуться, будуть заряджатися позитивом на цілий рік. А обов’язком кожного педагога є застерегти від небезпеки, ознайомити з правилами поведінки влітку на воді, у лісі, на відпочинку, у побуті, з вибухонебезпечними...

Переглядів: 408 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook