Період публікації:

від

до

Категорія:

Учні НРЦ «Левеня» відвідали Самостійну державну пожежну частину №4 Франківського району м. Львова

Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018 

min
max

Одна з найбільш небезпечних і відповідальних професій – це рятувальник. Він завжди має бути напоготові, від його дій залежить життя інших людей.

В рамках Дня цивільного захисту  23 квітня 2018 року учні підготовчого-А, 1-А та 3-Б класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відвідали Самостійну державну пожежну частину №4 Франківського району м. Львова.

Учні побачили сучасну техніку та спеціальне спорядження, спостерігали за тим, як легко пожежники справляються з важким і складним обладнанням, почули розповіді працівників про свою непросту роботу. Дітям дозволили сісти в пожежну машину, вдягнути каски, щоб вони відчули себе справжніми героями.

На завершення екскурсії школярі разом із рятувальниками повторили основні правила протипожежної безпеки. Найбільше сподобалося знайомство із пожежниками і апробування робочого обладнання. Після такого спілкування усі хлопчики захотіли стати пожежниками.

Дякуємо працівникам  пожежної частини за змістовну розповідь, адже такі екскурсії є в край необхідні для загального розвитку дітей і набуття навичок безпеки життєдіяльності.

Немає коментарів

Схожі статті:

Пожежні навчання в НРЦ  «Левеня» Пожежні навчання в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 13 вересня 2019 12 вересня на території Комунального закладу Львівської обласної ради "Навчально-реабілітаційний центр "Левеня" пройшли практичні тренування з організації дій на випадок виникнення пожежі. У навчанні взяли участь всі учасники освітнього процесу. Навчальна пожежна тривога показала, що діти та вихователі...

Переглядів: 665 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Методичне об’єднання спеціалістів НРЦ  «Левеня» Методичне об’єднання спеціалістів НРЦ «Левеня» Опубліковано: Неділя, 12 січня 2020 10 січня 2020 року в НРЦ «Левеня» відбулося чергове планове засідання методичного об’єднання спеціалістів закладу: вчителів-дефектологів, вчителів-логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів на досить актуальну тему: «Особливості використання інноваційних технологій на корекційно-розвиткових...

Переглядів: 592 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook