Період публікації:

від

до

Категорія:

Музеї Стрия

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

13 квітня 2018 року в рамках проекту «Пізнай історію рідного краю» учні п’ятих класів Угерської СЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали музеї міста Стрия, а саме: садибу Степана Бандери, Меморіальний комплекс жертвам репресій 1940-их років та краєзнавчий музей «Верховина».

Коли потрапляєш у приміщення садиби Степана Бандери, здається, що ти опинився у якомусь іншо­му світі, років за 100 до наших часів.  Стіни першої з кімнат оформлено об’ємною мапою родоводу родини Бандери.  Її дуже цікаво розглядати, уяв­ляючи собі тих людей, які віддали своє життя за волю України, які є символом борця-патріота. Адже слово «бандерівець» стало синонімом до слова «патріот».  Кімнати в музеї невеличкі, навіть здається, що затіс­ні, але в них відчувається справжній дух людей, які любили свою Батьківщину.

У Меморіальному комплексі жертв комуністичних репресій учням розповіли про багатотисячні розстріли у тюрмі  Стрия. Особливо дітей вразили фотографії  та історія невідомої жінки.

У кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут, побачити цікаві і дивовижні речі, дізнатися про його видатних людей. Таким місцем є краєзнавчий музей. Тут ми познайомилися з історією розвитку всього людства на прикладі свого краю, його природою і культурою, побачили  наш національний одяг і прикраси, почули пісні, оглянули знайдені  на наших теренах стародавні знаряддя праці  далеких предків, залишки їх зброї.

Закликаємо усіх відвідувати музеї Стрийщини, знайомитися із життям наших попередників та дізнатися про людей, які стали гордістю нашого краю!

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень правових знань до Дня юриста в Угерській школі Тиждень правових знань до Дня юриста в Угерській школі Опубліковано: Вівторок, 16 жовтня 2018 На виконання плану основних виховних справ школи на 2018-2019 н.р. в Угерській СЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 1-11 класів було проведено Тиждень правових знань до Дня юриста. Учитель правознавства Ленцик Р.В. підготував цікаву й змістовну лекцію «Конвенція ООН про права дитини –основний документ, спрямований...

Переглядів: 3 Коментарів: 0

Відділи освіти

Слава синам України – українським повстанцям! Слава синам України – українським повстанцям! Опубліковано: Вівторок, 16 жовтня 2018 З метою відзначення 76-ої річниці створення Української Повстанської Армії та з метою виховання в учнів патріотизму, національної гордості, самосвідомості, любові до рідного краю, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні, розвитку почуття відповідальності до своїх обов’язків...

Переглядів: 5 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook