Період публікації:

від

до

Категорія:

Музеї Стрия

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

13 квітня 2018 року в рамках проекту «Пізнай історію рідного краю» учні п’ятих класів Угерської СЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали музеї міста Стрия, а саме: садибу Степана Бандери, Меморіальний комплекс жертвам репресій 1940-их років та краєзнавчий музей «Верховина».

Коли потрапляєш у приміщення садиби Степана Бандери, здається, що ти опинився у якомусь іншо­му світі, років за 100 до наших часів.  Стіни першої з кімнат оформлено об’ємною мапою родоводу родини Бандери.  Її дуже цікаво розглядати, уяв­ляючи собі тих людей, які віддали своє життя за волю України, які є символом борця-патріота. Адже слово «бандерівець» стало синонімом до слова «патріот».  Кімнати в музеї невеличкі, навіть здається, що затіс­ні, але в них відчувається справжній дух людей, які любили свою Батьківщину.

У Меморіальному комплексі жертв комуністичних репресій учням розповіли про багатотисячні розстріли у тюрмі  Стрия. Особливо дітей вразили фотографії  та історія невідомої жінки.

У кожному краї є місце, де можна познайомитися з його історією, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут, побачити цікаві і дивовижні речі, дізнатися про його видатних людей. Таким місцем є краєзнавчий музей. Тут ми познайомилися з історією розвитку всього людства на прикладі свого краю, його природою і культурою, побачили  наш національний одяг і прикраси, почули пісні, оглянули знайдені  на наших теренах стародавні знаряддя праці  далеких предків, залишки їх зброї.

Закликаємо усіх відвідувати музеї Стрийщини, знайомитися із життям наших попередників та дізнатися про людей, які стали гордістю нашого краю!

Немає коментарів

Схожі статті:

Ходить по землі Святий Миколай Ходить по землі Святий Миколай Опубліковано: Середа, 19 грудня 2018 Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами і морозами. А ще зима привела за собою цілу низку найрадісніших свят. 19 грудня люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. За народними звичаями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи...

Переглядів: 251 Коментарів: 0

Відділи освіти

Знаємо та реалізуємо свої права  Знаємо та реалізуємо свої права Опубліковано: Вівторок, 18 грудня 2018 З 10 по 14грудня 2018 року в Угерській СЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено ряд виховних заходів на правову тематику згідно з   тижневим  планом роботи. Класні керівники, вчитель правознавства, психолог та педагог – організатор проводили тематичні бесіди, правові турніри, круглі столи та виховні години...

Переглядів: 748 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook