Період публікації:

від

до

Категорія:

75 роковини Дивізії «Галичина»

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

16 квітня 2018року у Нижньостинавській СЗОШ І- ІІ ст. було проведено лекцію з елементами презентації  “Українська дивізія “Галичина”, сторінки історії”.  Учні 8 та 9 класу уважно слухали доповідача Курмак І.І., яка розповідала, що саме цвіт нації, студентство, недавні випускники гімназій, усі небайдужі вибирали власний свідомий шлях і йшли , хто у загони УПА, а хто на збірні пункти Дивізії «Галичина». Таким чином українська дивізія "Галичина" - це особливе за часів Другої світової війни військове формування. Виникло воно як наслідок того соціально-політичного стану, що мав місце в Західній Україні у період від осені 1939 року - з моменту окупації радянськими військами Західної України до літа 1943 року, коли було створено дивізію "Галичина".

Старшокласники мали можливість не тільки слухати, а й висловлювати свої міркування, погляди про події, що відбувалися. На жаль, про дивізію знаємо дуже мало. Є багато інформації, яка була свідомо спотворена, прихована, знищена. Незважаючи ні на що, герої Дивізії СС «Галичина”, як і герої УПА,  не потребують ніякої реабілітації. Матінка історія все розставить на місця, всіх розсудить.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook