Період публікації:

від

до

Категорія:

75 роковини Дивізії «Галичина»

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

16 квітня 2018року у Нижньостинавській СЗОШ І- ІІ ст. було проведено лекцію з елементами презентації  “Українська дивізія “Галичина”, сторінки історії”.  Учні 8 та 9 класу уважно слухали доповідача Курмак І.І., яка розповідала, що саме цвіт нації, студентство, недавні випускники гімназій, усі небайдужі вибирали власний свідомий шлях і йшли , хто у загони УПА, а хто на збірні пункти Дивізії «Галичина». Таким чином українська дивізія "Галичина" - це особливе за часів Другої світової війни військове формування. Виникло воно як наслідок того соціально-політичного стану, що мав місце в Західній Україні у період від осені 1939 року - з моменту окупації радянськими військами Західної України до літа 1943 року, коли було створено дивізію "Галичина".

Старшокласники мали можливість не тільки слухати, а й висловлювати свої міркування, погляди про події, що відбувалися. На жаль, про дивізію знаємо дуже мало. Є багато інформації, яка була свідомо спотворена, прихована, знищена. Незважаючи ні на що, герої Дивізії СС «Галичина”, як і герої УПА,  не потребують ніякої реабілітації. Матінка історія все розставить на місця, всіх розсудить.

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook