Період публікації:

від

до

Категорія:

Екскурсія учнів НВК «Малодідушицький ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

13.04.2018р учні  НВК «Малодідушицький ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ» відвідали Краєзнавчий музей та музей-садибу родини Бандерів в м.Стрию. Вигляд музеїв  нас приємно здивував. Біля входу висять надписи двома мовами (українською та англійською). Коли  ми  зайшли в приміщення музею, нас зустріла екскурсовод, яка дала дозвіл на фотографування експонатів. На початку екскурсії нам показали макет музейного комплексу Краєзнавчого музею. Наша екскурсія мала за мету ознайомити нас з особливостями  рослинного і тваринного світу Стрийщини, з історичними фактами та традиціями давніх часів і сучасності.

Хочемо подякувати працівникам Краєзнавчого музею та музею-садиби родини Бандерів, реставраторам і всім, хто допомагає зберегти  часточку минулого,щоб ми мали змогу доторкнутися до нього. Радимо відвідати ці музеї, адже вони залишають в пам’яті приємні враження.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook