Період публікації:

від

до

Категорія:

Свято інформатики в НВК

Опубліковано: Понеділок, 16 квітня 2018 

min
max

13 квітня 2018 року в НВК «Волезадеревацький ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ»  відбувся захід  під керівництвом Пищик Л.М. Завданням заходу було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. 

Спершу була невеличка доповідь учнів 9 класу про небезпеки в Інтернеті, а також правила збереження особистих даних. Після цього  відбулася інтелектуальна гра «Інфознайка»,  в якій брали участь учні 8 – 11 класів. З кожного класу було представлено команду в складі 5 гравців. Відповідаючи правильно на запропоновані запитання,  команди отримували бали (кружечки з написом 1 розум). Команди були активні, зацікавлені в перемозі. Перемогу виборола команда “Backspace” 11 класу, друге місце здобула команда “Drivers” 9 класу  і третє  - команда 10 класу.

У кінці заходу Лариса Мирославівна підбила підсумки і вручила переможцям грамоти. Захід пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що почута інформація знадобиться  школярам у майбутньому.

Немає коментарів

Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook