Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині планують відкрити 8 навчально-практичних центрів

Опубліковано: П`ятниця, 13 квітня 2018 

min
max

Задля підвищення професійного рівня підготовки та зацікавленості молоді професійною освітою на Львівщині планують відкрити 8 навчально-практичних центрів.

Про це сьогодні, 13 квітня, під час прес-конференції повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

«Ми маємо ресурс на створення 8 навчально-практичних центрів, які функціонуватимуть на базі закладів професійно-технічної освіти Львівської області. З них три будуть профінансовані з державного бюджету, п’ять – з обласного. Це дозволить створити належні умови для здобуття професійної освіти», - розповіла Любомира Степанівна.

За її словами, за державні кошти відкриють три нові НПЦ: електроустаткування і електроосвітлення – у Бориславі, газозварювальний – у Львові та токарський – у Новояворівську.

Ще 5 планується створити за кошти обласного бюджету у Дрогобичі, Сокалі, Стрию та ін.

Нагадаємо, у 2017-му за рахунок державної субвенції на Львівщині відкрили два НПЦ: у Червоноградському ВПУ № 11 – центр сучасних швейних технологій і дизайну, та у Стрийському ВПУ № 8 – центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині стартував «Форум професійної освіти – 2018» (фото) На Львівщині стартував «Форум професійної освіти – 2018» (фото) Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018 Сьогодні, 24 квітня, стартував «Форум професійної освіти – 2018». У межах заходу презентували 35 закладів професійної освіти у Львівській області, щоб привернути уваги учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці. Участь у відкритті форуму взяв голова Львівської ОДА...

Переглядів: 87 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Школярів Львівщини запрошують на Форум професійної освіти Школярів Львівщини запрошують на Форум професійної освіти Опубліковано: П`ятниця, 13 квітня 2018 24 квітня у Львові відбудеться Перший форум закладів професійної освіти та ЗВО професійного спрямування. Захід спрямований допомогти та сприяти старшокласникам 8-11 класів з вибором власного покликання. У програмі форуму: виставкова зона для понад 35 освітніх закладів Львівщини; презентації,...

Переглядів: 186 Коментарів: 0

Випускникам шкіл
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook