Період публікації:

від

до

Категорія:

«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»

Опубліковано: Середа, 21 березня 2018 

min
max

      Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

    Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них, пісень за них доспівали.

     Саме вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні був приурочений виховний захід, який відбувся у Балицькому НВК під час семінару бібліотекарів Шегинівської . Провела його бібліотекар НВК       Снайчук Й.Б. На семінар прибули шкільні бібліотекарі: Буцівської ЗОШ        І-ІІст., Поповицького НВК, Гусаківського НВК. Запрошений сільський бібліотекар Л.Павелчак, яка підготувала виставку «Небесна сотня – герої нашого часу», а також дирекція, вчителі, батьки та учні НВК.

    Зібралися для того, щоб в скорботі похилити низько голови перед пам'яттю людей різного віку,  яких було вбито у мирний цивілізований час ХХІ ст.

    Клас прибраний до свята Героїв. На центральній стіні надпис «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!». Збоку – стіл, на якому портрети загиблих, ікони Божої Матері, свічки. Неподалік прапор, шини, бруківка, коктейлі Молотова, живі квіти.

    Ведучі Рожицька Марія і Терендій Марія(на фоні презентації) розповіли про  події   зими 2014 року. Зі сльозами на очах присутні переглянули відео «Побоїще», «Мамо не плач», «Герої не вмирають». До глибини душі зворушили сценки: «Розмова ангела і вбитого солдата», «Мати і її сини».

    З болем у серці учні НВК читали поезії про Героїв Майдану. Нікого не залишили байдужими слова пісень: «Не твоя війна», «Присягу двічі не дають», «Україна», «Червона калина» у виконанні Петрович Вікторії учениці 7 класу та Павелчак Насті учениці 2 класу.

   Невмирущу пам'ять  про загиблих героїв  Небесного Війська вшанували хвилиною мовчання. Запалили свічки під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача».

     Дякуємо Героям Небесної Сотні за те, що не пошкодували життя  заради нас з вами, за ради нашого майбутнього.

 

О.Гелета, класний керівник 9 класу

Немає коментарів

Схожі статті:

Корисна їжа і здоров’я… Корисна їжа і здоров’я… Опубліковано: Неділя, 13 травня 2018   Організація  харчування учнів у навчальному закладі – одне з важливих завдань у діяльності  НВК.   У шкільній їдальні Балицького НВК Шегинівської сільської ради  організовано безоплатне гаряче харчування для учнів 1-4 класів та дітей учасників АТО. Тут  завжди чисто і охайно, смачно приготовлені...

Переглядів: 374 Коментарів: 0

Відділи освіти

XIII Всеукраїнська акція «Серця до серця» XIII Всеукраїнська акція «Серця до серця» Опубліковано: Неділя, 13 травня 2018 З 2 квітня по 22 квітня 2018року проводилась  у Балицькому НВК Шегинівської сільської ради XIII Всеукраїнська акція «Серця до серця».  Учні  та працівники НВК взяли  активну участь в даній акції. Були зібрані кошти на медичне обладнання  дітям з вадами слуху. Школярі проявили доброту, безкорисність,...

Переглядів: 394 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook