Період публікації:

від

до

Категорія:

Волонтерство – не мода, а духовна потреба: про це говорили в Львівській політехніці під час засідання «круглого столу» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 

min
max

У наближенні до Великодня і в час Великого посту, коли особливо актуальною стає тема милосердя і любові до ближнього, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» провів зустріч під девізом «Волонтерство як духовна потреба».

Організатори мали на меті зруйнувати певні стереотипи про нібито тотальне розчарування та зневіру в українському суспільства. На зустрічі також віншували найактивніших волонтерів і волонтерок, котрі нині багато допомагають сім’ям загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Як зазначає директор інституту Ірина Ключковська, котра теж займається волонтерством: «На щастя, маємо тисячі і тисячі людей в Україні і поза нею, які відчувають духовну потребу допомагати, підтримувати, жертвувати. Їх тисячі. Ними багатий український світ. Усюди, де є українці у світі, є добра воля творити добро для ближнього. Однією з таких подвижниць є Анна Хранюк».

Пані Анна – українка за походженням, до речі, дочка відомого літературознавця із Польщі Миколи Сивіцького. Водночас вона – відомий музикант, перекладач, багаторічний викладач української мови в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані, співорганізатор щорічного фестивалю «Українська весна». Ця знана громадська діячка нині активно займається волонтерською діяльністю, підтримуючи сім’ї героїв Небесної Сотні, учасників АТО, постраждалих у війні з Росією, а також гостинно приймає їх на відпочинок у своєму обійсті.

«Нам колись, - наголосила під час зустрічі Анна Хранюк, - також допомагають добрі люди. Добро передається також в генах. Вірю, що українські діти, яким ми даємо трошки радості, колись стануть добрими людьми, які будуватимуть щасливу державу Вкраїну».

Волонтерство стало справою честі і духовною потребою не лише для Анни, але й для тисяч людей, про що говорили проректор Львівської політехніки Роман Корж, громадські діячі, волонтери, представники церкви з України та з-за кордону. Звернулася до присутніх зі вдячним словом й авторка поезії «Мамо, не плач» Оксана Максимишин-Корабель із Португалії.

За інформацією прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»

Немає коментарів

Схожі статті:

Круглий стіл «Космонавтика в історії людства – народження космічної ери» Круглий стіл «Космонавтика в історії людства – народження космічної ери» Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019 З нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнього дня космонавтики вихователь гуртожитку організувала і провела круглий стіл на тему: «Космонавтика в історії людства – народження космічної ери» для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, які проживають...

Переглядів: 31 Коментарів: 0

Вища освіта

Круглий стіл «Екологічні проблеми в Україні та шляхи їх розв’язання: очима студентів» Круглий стіл «Екологічні проблеми в Україні та шляхи їх розв’язання: очима студентів» Опубліковано: П`ятниця, 19 квітня 2019 З нагоди Українського Дня навколишнього середовища (Дня довкілля) для студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права, які проживають у гуртожитку, провели круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми в Україні та шляхи їх розв’язання: очима студентів». Мета заходу – звернути увагу на...

Переглядів: 97 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook