Період публікації:

від

до

Категорія:

Волонтерство – не мода, а духовна потреба: про це говорили в Львівській політехніці під час засідання «круглого столу» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 

min
max

У наближенні до Великодня і в час Великого посту, коли особливо актуальною стає тема милосердя і любові до ближнього, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» провів зустріч під девізом «Волонтерство як духовна потреба».

Організатори мали на меті зруйнувати певні стереотипи про нібито тотальне розчарування та зневіру в українському суспільства. На зустрічі також віншували найактивніших волонтерів і волонтерок, котрі нині багато допомагають сім’ям загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Як зазначає директор інституту Ірина Ключковська, котра теж займається волонтерством: «На щастя, маємо тисячі і тисячі людей в Україні і поза нею, які відчувають духовну потребу допомагати, підтримувати, жертвувати. Їх тисячі. Ними багатий український світ. Усюди, де є українці у світі, є добра воля творити добро для ближнього. Однією з таких подвижниць є Анна Хранюк».

Пані Анна – українка за походженням, до речі, дочка відомого літературознавця із Польщі Миколи Сивіцького. Водночас вона – відомий музикант, перекладач, багаторічний викладач української мови в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані, співорганізатор щорічного фестивалю «Українська весна». Ця знана громадська діячка нині активно займається волонтерською діяльністю, підтримуючи сім’ї героїв Небесної Сотні, учасників АТО, постраждалих у війні з Росією, а також гостинно приймає їх на відпочинок у своєму обійсті.

«Нам колись, - наголосила під час зустрічі Анна Хранюк, - також допомагають добрі люди. Добро передається також в генах. Вірю, що українські діти, яким ми даємо трошки радості, колись стануть добрими людьми, які будуватимуть щасливу державу Вкраїну».

Волонтерство стало справою честі і духовною потребою не лише для Анни, але й для тисяч людей, про що говорили проректор Львівської політехніки Роман Корж, громадські діячі, волонтери, представники церкви з України та з-за кордону. Звернулася до присутніх зі вдячним словом й авторка поезії «Мамо, не плач» Оксана Максимишин-Корабель із Португалії.

За інформацією прес-служби Національного університету «Львівська політехніка»

Немає коментарів

Схожі статті:

Круглий стіл на тему: «Актуальні питання практичної підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Круглий стіл на тему: «Актуальні питання практичної підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Опубліковано: Четвер, 04 липня 2019 Нещодавно викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували для студентів випускних груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» круглий стіл з співробітником АТ «ОТП БАНК» - випускницею спеціальності...

Переглядів: 73 Коментарів: 0

Вища освіта

Круглий стіл «Тенденції працевлаштування сучасної молоді в реаліях сьогодення» Круглий стіл «Тенденції працевлаштування сучасної молоді в реаліях сьогодення» Опубліковано: П`ятниця, 21 Червня 2019 Проведення презентацій роботодавців є ефективною формою пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели круглий стіл за участю роботодавців на тему: «Тенденції працевлаштування...

Переглядів: 347 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook