Період публікації:

від

до

Категорія:

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 

min
max

І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я

 

У березневі дні учні Сокальської санаторної школи-інтернату імені Тараса Шевченка традиційно вшановують національного генія – Великого Кобзаря.
Шевченківські дні розпочала вчитель української мови та літератури Хриплюк Наталія Анатоліївна, яка провела тематичну лінійку, приурочену 204 річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Діти мали змогу переглянути відеопрезентацію «Обличчя української історії. Тарас Шевченко». А також учні 8,10 класів провели флешмоб «Шевченко єднає Україну», читаючи «Заповіт» та «Думи мої» різними мовами світу.

Протягом тижня усі вихованці школи переглядали мультимедійні презентації, малювали ілюстрації та створювали колажі.

9 березня вчитель вищої категорії Хриплюк Наталія Анатоліївна провела загальношкільний, інноваційний захід-гру «Шевченківський стартинейджер» (з англ. «зіркові підлітки»). До цього оригінального позакласного заходу були залучені учні старших класів, які змагалися між собою знаннями про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря. Конкурсна програма містила бліц-опитування, ребуси, дешифрування, аукціон, ідентифікацію творів та різні ігрові завдання.

Учитель Хриплюк Н.А. подарувала кожному учасникові буклети «Крилате слово Кобзаря» з афоризмами, на згадку про це свято.

Підлітки радісно спілкувалися, декламували, співали, танцювали, малювали, інсценізували уривки з творів Д.Білоуса «Тарасові жарти». Учні одержали масу позитивних емоцій від безпосередньої участі у грі. Переможці змагань були нагородженні грамотами, а також відзначені усі класи в різноманітних номінаціях. Наші педагоги, які долучилися до підготовки Шевченківських днів, одержали подяки.

Усі вихованці горді, що навчаються у школі, яка носить ім’я Тараса Шевченка.

В.о. директора Сачок О.С.

Немає коментарів

Схожі статті:

Абетка безпечного руху школяра Абетка безпечного руху школяра Опубліковано: Понеділок, 30 вересня 2019 В рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!», у Сокальській санаторній школі - інтернаті відбулися тематичні заходи з попередження дитячого травматизму на дорогах.          З учнями 5-А класу було проведено тренінг-практикум «Безпека руху пішоходів. Причини пригод та їх наслідки». Кожна дитина почуває...

Переглядів: 223 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Ми дружно ідемо до школи Ми дружно ідемо до школи Опубліковано: Понеділок, 30 вересня 2019   У перші дні вересня у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулося заняття-знайомство з першокласниками «Школа майбутнього». Вже з початку заняття школярики, граючись на килимку, створювали кошик настрою, а також, передаючи по колу чарівну скриньку, здогадалися, що в ній золотий ключик від...

Переглядів: 192 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook