Період публікації:

від

до

Категорія:

Шевченко дітям

Опубліковано: Середа, 14 березня 2018 

min
max

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм

пам'ять Шевченка.

Саме під таким гаслом 6 березня у  Блажівському ЗЗСО (дошкільна група)  було проведено виховне заняття. Вихователь Гурин М.М. познайомила дітей із постаттю видатного поета Т.Г.Шевченка, коротко розповіла їм про нелегкий життєвий і творчий шлях поета, про недовгі світлі дні його дитинства, запалила в душах малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря.

Разом зі своїми вихованцями Мар’яна Михайлівна  вивчали уривок вірша «Тече вода з-під явора…» і спільними зусиллями робили аплікацію до твору.

Заняття закінчилося закликом, щоб малеча з самого дитинства любила свій рідний край, нашу Україну, пам’ятали, що це найкраще місце на землі і були гідними нащадками Великого Кобзаря!

Немає коментарів

Схожі статті:

Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019 У росяні вінки заплетені суцвіття До ніг тобі, титане, кладемо. Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. Тебе своїм сучасником звемо. Минуло вже багато часу від дня народження Т.Г.Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став конкурс читців «Вінок Шевченкові сплітаємо...

Переглядів: 58 Коментарів: 0

Відділи освіти

Т.Г.Шевченко Т.Г.Шевченко Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 Кобзарем його ми звемо, Так від роду і до роду. Кожний вірш свій і поему  Він присвячував народу. Ці поетичні рядки про нашого Пророка, генія, поета - Т. Г. Шевченка. Люблять поета і вивчають його вірші молодші школярі Міженецького НВК.

Переглядів: 211 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook