Період публікації:

від

до

Категорія:

Усний журнал в середній школі № 1 м. Самбора

Опубліковано: Середа, 14 березня 2018 

min
max

Так багато ми знаємо про Тараса Шевченка як про геніального поета, художника, громадського діяча, але так мало знаємо про нього, як про людину із звичайними мріями, бажаннями, сподіваннями. А мріяв він про сімейне щастя, проте завжди щось ставало на перешкоді. Історія зберегла імена жінок, які ставали музами у його житті, надихали на творчість. Власне про це дізналися учні середньої школи №1 ім. Т.Г.Шевченка в усному журналі «Жінки у життєвій драмі Кобзаря», який провели 13 березня для старшокласників. Захід організувала вчитель української мови та літератури Макар Галина Михайлівна, музичне оформлення  вчителя музики Сидір Лесі Іванівни.

Перед усіма присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Кеча Ірина Осипівна та подякувала учням та вчителям за змістовний захід. 

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook