Період публікації:

від

до

Категорія:

Шевченківські дні (фото)

Опубліковано: Середа, 14 березня 2018 

min
max

Відповідно до плану заходів гуртка «Лідер» на 2018 рік КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» спільно з Львівським обласним учнівським провели флешмоб  «Шевченківські дні».

З 4 березня активісти ЛОУП почали поширювати відеоролики #Шевченківськіднів,  яких декламують вірші Шевченка. Особливий цей флешмоб тим, щодо нього могли долучитися всі охочі. Кожен учасник цього проекту розказав з пам’яті свій улюблений вірш Кобзаря. «Колись люди знали «Кобзар» на пам’ять. Сьогодні кожен хто вважає себе Українцем має знати хоча б один вірш Шевченка!» – говорить активістка ЛОУП Марта Панчиняк.

«Ми звикли до того, що Шевченківські дні відзначаємо декламуванням віршів одягнувши вишиванку та відвідавши пам’ятник або меморіальну дошку, але Шевченко -  це більше, ніж поет, він художник, він геній!, той хто своїм життям показав нам як потрібно любити НАШУ УКРАЇНУ!!! І тому виникла ідея знімати відеодома, в парку,під час занять гуртка, перерви в школі,адже Україна і Шевченкові слова в серці назавжди, кожного дня у повсякденному житті» - висловлює свою думку один із організаторів проекту Андрій Гараздовський.

Ролики розміщені на офіційних сторінках ЛОУП у соцмережах, набирають лайки, коментарі та репости у всесвітні мережі, а ми не зупиняємося не досягнутому,а далі прагнемо змінювати світ!


Шевчук К.-А.А., керівник гуртка «Лідер»  КЗ ЛОР "ЛОЦНТТУМ"


 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

 «Конференція ЛОУП!» (фото) «Конференція ЛОУП!» (фото) Опубліковано: Вівторок, 13 лютого 2018 Відповідно до Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» та плану заходів гуртка «Лідер» на 2018 рік КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» 9 лютого була проведена конференція Львівського обласного учнівського парламенту в департаменті...

Переглядів: 65 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook