Період публікації:

від

до

Категорія:

ЮНІ МОДЕЛІСТИ РОЗПОЧАЛИ СЕЗОН ! Результати відкритої першості області серед учнівської молоді з трасового авто моделювання, м. Львів , 10-11 березня 2018 року (фото)

Опубліковано: Середа, 14 березня 2018 

min
max

Щороку комунальний заклад Львівської обласної ради  «Львівський обласний  центр  науково-технічної  творчості учнівської молоді» проводить обласні змагання з спортивно-технічного моделювання:  авіа-, ракето-,судно-,  авто моделювання ( кордові і трасові моделі).

Оскільки трасові моделі запускаються в приміщенні на спеціальних трасах, то ці змагання в цьому році були першими. Сезон для моделістів розпочався. Наступні баталії для автомоделістів будуть вже в Києві в кінці березня, а потім судномоделісти позмагаються в басейні  Червоноградської спортивної школи, ракето і авіамоделісти на аеродромі авіаспортклубу і автомоделісти-кордовики в м. Стрию під час Всеукраїнських змагань. Також  заплановано восени  змагання на Кубок Галичини з трасових та кордових кімнатних автомоделей.

 На цей раз спортсмени стартували в класах трасових автомоделей  ЕС-24 (особиста першість), «Вантажівка» і G-33( екіпажна особисто-командна гонка). Найсильнішими виявилися вихованці Стрийської міської станції юних техніків( тренер Прядка Тарас Ігорович), які перемогли в командному заліку, а за ними розмістилися в турнірній таблиці автомоделісти  центру позашкільної освіти м. Самбора (тренер Клинковський Анатолій Романович). В особистій першості нагороди отримали  спортсмени Стрийської міської станції юних техніків Городецький Руслан, Федунишин Назар в трьох класах моделей, Грабовський Василь, Герич Данило в двох класах моделей, Калин Андрій (молодша група), самбірчани  Роман Клинковський і Роман Пошивак  у двох класах моделей та вихованці Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Щербина Юхим, Миджин Роман і Євген Лавренюк (молодша група).  

 Побажаємо юним моделістам успіхів в наступних стартах.

А.Стадник, заступник директора КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ»

Немає коментарів

Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook