Період публікації:

від

до

Категорія:

На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці

Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 

min
max

Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання.

21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї.

Серед жінок на одномісних санях перемогла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) її перевага над Оленою Шхумовою (вип. 2013р.) склала лише 0,089 сек. Третій час показала відкриття сезону – юна кременчанка Юліана Туницька, а 4, 5 і 6 місця посіли вихованки училища Олена Смага (вип. 2017р.), Дарія Гула (вип. 2017р.) і Катерина Васильків (11кл).

Серед чоловіків чемпіонський титул розіграли кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач – з перевагою у 0,206 сек перемогу здобув господар траси. Вихованці училища, члени юніорської збірної України Михайло Савицький (вип. 2015р.) і Роман Пилипів (10кл) посіли 5 і 6 місця.

Олімпійці  Олександр Оболончик і Роман Захарків (вип. 2011р.) перемогли на двомісних санях. Слідом за ними фінішували юніори Ігор Гой і минулорічний випускник ЛУФК Мирослав Левкович.

В командній гонці перевага була за львів’янами у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького. Кременчани другі, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Олена Смага, Роман Пилипів, Роман Радченков (ІІІ курс) і Ростислав Левкович – на третьому місці.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Санкарський Кубок пройшов під натиском молодих Санкарський Кубок пройшов під натиском молодих Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 У м.Кременці 26-27 лютого 2018р. стартами ІІ етапу національного Кубка завершився змагальний сезон у вітчизняних санкарів. В з’їздах на одномісних санях серед жінок змагання пройшли під натиском молодих. Перемогу отримала п’ятнадцятирічна кременчанка Юліана Туницька, яка на 0,431сек випередила учасницю...

Переглядів: 234 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 У м.Кременці 10-14 лютого 2018р. відбувся юнацький національний чемпіонат з санного спорту. Кращі молоді санкарі України змагалися у чотирьох вікових категоріях: до 18, до 16, до 14 і до 12 років. В заїздах серед найстарших дівчат на одномісних санях перемогу святкувала минулорічна випускниця Львівського...

Переглядів: 185 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook