Період публікації:

від

до

Категорія:

На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці

Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 

min
max

Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання.

21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї.

Серед жінок на одномісних санях перемогла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) її перевага над Оленою Шхумовою (вип. 2013р.) склала лише 0,089 сек. Третій час показала відкриття сезону – юна кременчанка Юліана Туницька, а 4, 5 і 6 місця посіли вихованки училища Олена Смага (вип. 2017р.), Дарія Гула (вип. 2017р.) і Катерина Васильків (11кл).

Серед чоловіків чемпіонський титул розіграли кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач – з перевагою у 0,206 сек перемогу здобув господар траси. Вихованці училища, члени юніорської збірної України Михайло Савицький (вип. 2015р.) і Роман Пилипів (10кл) посіли 5 і 6 місця.

Олімпійці  Олександр Оболончик і Роман Захарків (вип. 2011р.) перемогли на двомісних санях. Слідом за ними фінішували юніори Ігор Гой і минулорічний випускник ЛУФК Мирослав Левкович.

В командній гонці перевага була за львів’янами у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького. Кременчани другі, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Олена Смага, Роман Пилипів, Роман Радченков (ІІІ курс) і Ростислав Левкович – на третьому місці.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу Роман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світу Опубліковано: Середа, 27 лютого 2019 Молоді санкарі стартами VІ етапу молодіжного Кубка світу у німецькому Оберхофі (15-16 лютого 2019р.) завершили міжнародний змагальний сезон. За результатами 6 етапів в категорії юнаків – спортсменів віком до 18 років десятку кращих у одномісних санях замкнув учень 11 класу Львівського училища фізичної...

Переглядів: 45 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Молоді українські санкарі набрали форму Молоді українські санкарі набрали форму Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 Лише до останнього, шостого, етапу Кубка світу серед юніорів і кадетів, який 15-16 лютого 2019р. відбувся у м.Оберхоф  (Німеччина), почали набирати форму молоді українські санкарі, які в силу об’єктивних обставин позбавлені повноцінних умов системної підготовки у себе на батьківщині. Найкращий результат...

Переглядів: 181 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook