Період публікації:

від

до

Категорія:

На чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці

Опубліковано: П`ятниця, 09 березня 2018 

min
max

Користуючись погодою, українські санкарі проводять свої національні змагання.

21-25 лютого 2018р. у Кременці відбувся чемпіонат України. Змагання пройшли за участі усіх учасників недавніх зимових Олімпійських ігор у Кореї. Між ними і розгорнулася боротьба за головні трофеї.

Серед жінок на одномісних санях перемогла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото) її перевага над Оленою Шхумовою (вип. 2013р.) склала лише 0,089 сек. Третій час показала відкриття сезону – юна кременчанка Юліана Туницька, а 4, 5 і 6 місця посіли вихованки училища Олена Смага (вип. 2017р.), Дарія Гула (вип. 2017р.) і Катерина Васильків (11кл).

Серед чоловіків чемпіонський титул розіграли кременчанин Андрій Мандзій та львів’янин Антон Дукач – з перевагою у 0,206 сек перемогу здобув господар траси. Вихованці училища, члени юніорської збірної України Михайло Савицький (вип. 2015р.) і Роман Пилипів (10кл) посіли 5 і 6 місця.

Олімпійці  Олександр Оболончик і Роман Захарків (вип. 2011р.) перемогли на двомісних санях. Слідом за ними фінішували юніори Ігор Гой і минулорічний випускник ЛУФК Мирослав Левкович.

В командній гонці перевага була за львів’янами у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Ігора Стахіва і Андрія Лисецького. Кременчани другі, а юніорська збірна Львівщини, за яку виступали Олена Смага, Роман Пилипів, Роман Радченков (ІІІ курс) і Ростислав Левкович – на третьому місці.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 7-8 грудня 2018р. у Олімпійському парку штату Юта (США), що у містечку Парк-Сіті, відбувся ІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту. Як відомо, змагання Кубка світу серед молоді проходять у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років і юнаки до 18 років. У з’їздах на одномісних санях...

Переглядів: 72 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світу Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світу Опубліковано: П`ятниця, 07 грудня 2018 У м.Парк-Сіті (штат Юта, США) 5-6 грудня 2018р. спусками І етапу розпочався молодіжний Кубок світу з санного спорту. Традиційно кращі молоді санкарі світу на цих престижних світових стартах змагаються у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та юнаки і дівчата віком до 18 років. Для...

Переглядів: 68 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook