Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар викладачів «Охорони праці» професійних навчальних закладів.

Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 

min
max

6 березня 2018 року на базі Львівського ВПУ харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів «Охорони праці» на тему: «Попередження виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 33 викладачі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Метою семінару було узагальнення та систематизація знань з питань виробничого травматизму та професійних захворювань в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах Львівської області.

Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Львівського ВПУ харчових технологій Склярчук Наталія Степанівна.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні педагогічні технології в організації навчання учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів ( Доповідач – Сушенцева Лілія Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка»).

2. Причини і наслідки виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ( Доповідач – Огоновська Марія Григорівна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, викладач).

3. Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійних захворювань ( Доповідач – Фецак Надія Михайлівна, Олеський професійний ліцей, викладач).

4.Організація охорони праці в навчально-практичному кухарському центрі

 (Доповідач – Брийовська Тетяна Петрівна, Львівське ВПУ харчових технологій, викладач)

5. Обговорення та підведення підсумків семінару. (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ).

По завершенню семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом профілактики виробничого травматизму та  формування високої культури безпеки праці.

 

 

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 209 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 155 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook