Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар викладачів «Охорони праці» професійних навчальних закладів.

Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 

min
max

6 березня 2018 року на базі Львівського ВПУ харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів «Охорони праці» на тему: «Попередження виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 33 викладачі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Метою семінару було узагальнення та систематизація знань з питань виробничого травматизму та професійних захворювань в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах Львівської області.

Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Львівського ВПУ харчових технологій Склярчук Наталія Степанівна.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні педагогічні технології в організації навчання учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів ( Доповідач – Сушенцева Лілія Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка»).

2. Причини і наслідки виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ( Доповідач – Огоновська Марія Григорівна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, викладач).

3. Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійних захворювань ( Доповідач – Фецак Надія Михайлівна, Олеський професійний ліцей, викладач).

4.Організація охорони праці в навчально-практичному кухарському центрі

 (Доповідач – Брийовська Тетяна Петрівна, Львівське ВПУ харчових технологій, викладач)

5. Обговорення та підведення підсумків семінару. (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ).

По завершенню семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом профілактики виробничого травматизму та  формування високої культури безпеки праці.

 

 

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook