Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар викладачів «Охорони праці» професійних навчальних закладів.

Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 

min
max

6 березня 2018 року на базі Львівського ВПУ харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів «Охорони праці» на тему: «Попередження виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 33 викладачі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Метою семінару було узагальнення та систематизація знань з питань виробничого травматизму та професійних захворювань в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах Львівської області.

Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Львівського ВПУ харчових технологій Склярчук Наталія Степанівна.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні педагогічні технології в організації навчання учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів ( Доповідач – Сушенцева Лілія Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка»).

2. Причини і наслідки виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ( Доповідач – Огоновська Марія Григорівна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, викладач).

3. Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійних захворювань ( Доповідач – Фецак Надія Михайлівна, Олеський професійний ліцей, викладач).

4.Організація охорони праці в навчально-практичному кухарському центрі

 (Доповідач – Брийовська Тетяна Петрівна, Львівське ВПУ харчових технологій, викладач)

5. Обговорення та підведення підсумків семінару. (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ).

По завершенню семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом профілактики виробничого травматизму та  формування високої культури безпеки праці.

 

 

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар вчителів трудового навчання в Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї Семінар вчителів трудового навчання в Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 13 березня на базі Дрогобицького професійного політехнічного ліцею відбувся семінар вчителів трудового навчання та обслуговуючої праці міст Дрогобицького району. Міський методичний кабінет відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Дрогобицький професійний політехнічний ліцей спільно...

Переглядів: 34 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Літературно-музичний захід «Тарас Шевченко – провісник долі України!» у МЦПТОХМД м. Львова Літературно-музичний захід «Тарас Шевченко – провісник долі України!» у МЦПТОХМД м. Львова Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 З нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та з метою належного вшанування пам’яті Великого Кобзаря, як визначної історичної постаті і національного символу, який консолідує українську націю до активного державного самотворення, єднання в сім’ї європейських народів, формування...

Переглядів: 31 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook