Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласний семінар викладачів «Охорони праці» професійних навчальних закладів.

Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 

min
max

6 березня 2018 року на базі Львівського ВПУ харчових технологій відбувся обласний семінар викладачів «Охорони праці» на тему: «Попередження виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

У семінарі взяли участь 33 викладачі професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка» та методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Метою семінару було узагальнення та систематизація знань з питань виробничого травматизму та професійних захворювань в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах Львівської області.

Семінар відкрила методист НМЦ ПТО у Львівській області Шкуропацька Наталія Василівна, яка привітала учасників семінару, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару,  ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор Львівського ВПУ харчових технологій Склярчук Наталія Степанівна.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

1. Інноваційні педагогічні технології в організації навчання учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів ( Доповідач – Сушенцева Лілія Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор НУ «Львівська політехніка»).

2. Причини і наслідки виробничого травматизму у закладах професійної (професійно-технічної) освіти ( Доповідач – Огоновська Марія Григорівна, Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, викладач).

3. Основні заходи щодо попередження та усунення причин виробничого травматизму і професійних захворювань ( Доповідач – Фецак Надія Михайлівна, Олеський професійний ліцей, викладач).

4.Організація охорони праці в навчально-практичному кухарському центрі

 (Доповідач – Брийовська Тетяна Петрівна, Львівське ВПУ харчових технологій, викладач)

5. Обговорення та підведення підсумків семінару. (Доповідач – Шкуропацька Наталія Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ).

По завершенню семінару учасники мали можливість обмінятись досвідом профілактики виробничого травматизму та  формування високої культури безпеки праці.

 

 

 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 149 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook