Період публікації:

від

до

Категорія:

На Миколаївщині минулого року відкрили три додаткових групи у ДНЗ

Опубліковано: Середа, 07 березня 2018 

min
max

На Миколаївщині торік тривав процес впровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, з початку навчального року функціонує 6 інклюзивних класів.

Розширено мережу ДНЗ для охоплення навчанням дітей дошкільного віку: відкрито 3 додаткових групи (64 дитини) з короткотривалим перебуванням п’ятирічок. А вже у лютому 2018 року відкрита додаткова група у дитячому садочку села Київець, до кінця року планується відкриття ДНЗ в с. Дроговиж.

Створено опорний навчальний заклад з двома філіями на базі Більченського НВК. Для підвезення 23 дітей цього закладу закуплено автобус «Школярик».

Упродовж року безоплатним харчуванням забезпечено усіх дітей 1-4 класів та дітей пільгових категорій (використано 2,8 млн грн).

Зміцнена матеріально-технічна база та проведені ремонти установ освіти на загальну суму 12 млн грн, що у 2 рази більше, ніж у 2016 році.

Немає коментарів

Схожі статті:

Завдяки рейду «Урок» 276 дітей повернулись до навчання Завдяки рейду «Урок» 276 дітей повернулись до навчання Опубліковано: Вівторок, 10 листопада 2015 На Львівщині вдалось повернути до навчання 276 дітей, серед яких 15 вперше влаштовано у школи, ПТУ, вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, а також 7 – у заклади соціального захисту дітей і 4 – у заклади охорони здоров'я. Такий результат другого етапу Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»,...

Переглядів: 460 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Опубліковано: Четвер, 20 вересня 2018 У вівторок, 18.09, учні третього класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії побували на екскурсії-квесті "У пошуках львівських левів".  Під час екскурсії учням пропонувалось зазирнути у невеличку шпаринку історії Львова. Екскурсовод розказав про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих,...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook