Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласна нарада у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаними суспільними цінностями і культурою, та держави (Закон України „Про освіту ”).

28 лютого у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії  відбулася обласна нарада керівників відділів освіти районних державних адміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Усіх присутніх освітян привітали Голова Пустомитівської райдержадміністрації  п. І. Хрунь  та  начальник відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації, депутат обласної ради  п. М. Лісна.

Нарада проводилась під головуванням директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації п. Л.Мандзій.

Були  розглянуті питання щодо ЗНО у 2018 році, проведення міжнародного моніторингового дослідження РІSA в області у 2018 році, нові навчальні програми на 2018/2019 навчальний рік, державний стандарт початкової школи, формування мережі закладів освіти на 2018/2019 н.р та створення інклюзивно-ресурсних центрів.        

Основними доповідачами були директор ЛОІППО п. Р. Шиян, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти п. Л.Середяк,  заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України п. М. Калин. На нараду були запрошені працівники відділів освіти та керівники об’єднаних територіальних громад.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відпочинок у мовному таборі Відпочинок у мовному таборі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На закінчення 2017-2018 навчального року учні Годовицької ЗОШ мали можливість відпочивати і оздоровлюватися у пришкільному мовному таборі «Smile». До проведення занять з учнями були залучені вчителі іноземної мови, білогії, інформатики, фізичної культури, початкових класів, педагог-організатор та практичний...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

Останній день дитинства в школі Останній день дитинства в школі Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 Випускний – незвичайний день, день– святковий,радісний і сумний водночас. Це день розставання зі школою, однокласниками, вчителями, які стільки душі, серця ізнань вклали в кожного зі своїх випускників. 17 червня у Зимноводівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 відбулося свято присвячене врученню атестатів...

Переглядів: 25 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook