Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласна нарада у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаними суспільними цінностями і культурою, та держави (Закон України „Про освіту ”).

28 лютого у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії  відбулася обласна нарада керівників відділів освіти районних державних адміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Усіх присутніх освітян привітали Голова Пустомитівської райдержадміністрації  п. І. Хрунь  та  начальник відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації, депутат обласної ради  п. М. Лісна.

Нарада проводилась під головуванням директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації п. Л.Мандзій.

Були  розглянуті питання щодо ЗНО у 2018 році, проведення міжнародного моніторингового дослідження РІSA в області у 2018 році, нові навчальні програми на 2018/2019 навчальний рік, державний стандарт початкової школи, формування мережі закладів освіти на 2018/2019 н.р та створення інклюзивно-ресурсних центрів.        

Основними доповідачами були директор ЛОІППО п. Р. Шиян, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти п. Л.Середяк,  заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України п. М. Калин. На нараду були запрошені працівники відділів освіти та керівники об’єднаних територіальних громад.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Опубліковано: Четвер, 20 вересня 2018 У вівторок, 18.09, учні третього класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії побували на екскурсії-квесті "У пошуках львівських левів".  Під час екскурсії учням пропонувалось зазирнути у невеличку шпаринку історії Львова. Екскурсовод розказав про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих,...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти

Не будь байдужим до чужої біди Не будь байдужим до чужої біди Опубліковано: Четвер, 20 вересня 2018 17 вересня у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії відбулася благодійна акція-ярмарок : „Твори добро”. Метою акції є збір коштів для лікування батька учнів школи - Войтовича Олександра. На ярмарку реалізовувались солодощі, випічка та дитячі вироби виготовлені учнями школи. Зібрані кошти в сумі 18276...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook