Період публікації:

від

до

Категорія:

Прощання з колядою

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

11 лютого 2018 року Божого в нашій катехитичній школі ім. Блаженного Володимира  Прийми  при храмі Преображення Господнього с. Скнилів проходив концерт «Прощання з колядою». Це вже традиційний захід, який  Скнилівська школа , якій  2 лютого цього року  рішенням районної сесії присвоєно ім'я Праведного Андрея Шептицького, проводить спільно з катехитичною школою. Діти в нас спільні і заходи спільні, які разом з дітьми відвідують їх батьки і односельчани. Присутній на заході парох місцевої церкви о. Василь Білаш любить повторювати, що хто співає, той молиться двічі. І наші діти залюбки співають коляди, прославляючи народження Месії.

У спільному виконанні разом з глядачами звучали колядки учнів 4 класу «Добрий вечір тобі, пане господарю», учнів 3 класу – «Нова радість стала», учнів 5 класу -«Возвеселімся».

Віншували і посівали, розказували вірші на прославу нованародженого Ісусика учні різних класів.

Колядкою «Пречистая Діва» і віншуванням порадували глядачів учениця 4 класу Надійка Гринчишин і учень 3 класу Михайлик Химич, які перед нашим концертом виступали в Лапївському храмі, а ще раніше радували своїм співом жителів с.Оброшино. 

Учасники молодіжного церковного хору  «Адонай», під керівництвом Катерини   Костюшко,  потішили  присутніх  старовинними колядками і цікавими віншуваннями.

На завершення  виступу завітав  Вертеп у виконанні аніматорів катехитичної школи  імені Блаженного Володимира Прийми, якими керує  їмосць Ірина Білаш.

По закінченні концерту  всім смакували пампушки і узвар, які   для присутніх приготували любі мамусі і бабусі, а  о. Василь поблагословив. 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ УРОК ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 12 березня 2019 року відбувся урок  ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНІ Людмили Олександрівни Паук - УЧИТЕЛЬКИ Пустомитівської ЗОШ №1, асистента кафедри педагогіки Львівського ОІППО. Майже 1,5 години (з перервою, без сумніву) працювала вчителька  зі своїми ПЕРШОКЛАСНИКАМИ: цікаво, творчо, вміло і легко...

Переглядів: 135 Коментарів: 0

Відділи освіти

Він був поетом волі в час неволі Він був поетом волі в час неволі Опубліковано: Середа, 13 березня 2019 Він був поетом волі в час неволі, Поетом доброти в засиллі зла. Була у нього надзвичайна доля, Та доля Україною була. Сьогодні учні 5-11 класів Старосільської ЗОШ І-ІІІ ст.під керівництвом Ханас Б. М., Краснокутської Р. З. та Колодій О. І. святкували 205-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Не...

Переглядів: 119 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook