Період публікації:

від

до

Категорія:

Прощання з колядою

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

11 лютого 2018 року Божого в нашій катехитичній школі ім. Блаженного Володимира  Прийми  при храмі Преображення Господнього с. Скнилів проходив концерт «Прощання з колядою». Це вже традиційний захід, який  Скнилівська школа , якій  2 лютого цього року  рішенням районної сесії присвоєно ім'я Праведного Андрея Шептицького, проводить спільно з катехитичною школою. Діти в нас спільні і заходи спільні, які разом з дітьми відвідують їх батьки і односельчани. Присутній на заході парох місцевої церкви о. Василь Білаш любить повторювати, що хто співає, той молиться двічі. І наші діти залюбки співають коляди, прославляючи народження Месії.

У спільному виконанні разом з глядачами звучали колядки учнів 4 класу «Добрий вечір тобі, пане господарю», учнів 3 класу – «Нова радість стала», учнів 5 класу -«Возвеселімся».

Віншували і посівали, розказували вірші на прославу нованародженого Ісусика учні різних класів.

Колядкою «Пречистая Діва» і віншуванням порадували глядачів учениця 4 класу Надійка Гринчишин і учень 3 класу Михайлик Химич, які перед нашим концертом виступали в Лапївському храмі, а ще раніше радували своїм співом жителів с.Оброшино. 

Учасники молодіжного церковного хору  «Адонай», під керівництвом Катерини   Костюшко,  потішили  присутніх  старовинними колядками і цікавими віншуваннями.

На завершення  виступу завітав  Вертеп у виконанні аніматорів катехитичної школи  імені Блаженного Володимира Прийми, якими керує  їмосць Ірина Білаш.

По закінченні концерту  всім смакували пампушки і узвар, які   для присутніх приготували любі мамусі і бабусі, а  о. Василь поблагословив. 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Підсумкова сесія НУШ у Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Підсумкова сесія НУШ у Підбірцівській ЗОШ І-ІІІ ст. Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 На базі Підбірцівської  ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом тренера Блощичак О.М. та за участю вч. інформатики Татарин М.Я. відбулася підсумкова очна сесія для вчителів 1-х класів Нової Української школи. Педагоги опрацювали модуль «Особливості організації освітнього середовища», де ознайомились з питаннями...

Переглядів: 0 Коментарів: 0

Відділи освіти

Незабутня подорож  до Києва Незабутня подорож до Києва Опубліковано: Понеділок, 18 Червня 2018  Ми, учні 10 класу Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дуже любимо подорожувати. За час навчання в школі ми не раз  побували в цікавих місцях Львова та області. І, звичайно ж, мріяли відвідати славетне та старе місто, столицю нашої Батьківщини – Київ. І ось нарешті настав довгоочікуваний день, коли ми...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook