Період публікації:

від

до

Категорія:

Прощання з колядою

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

11 лютого 2018 року Божого в нашій катехитичній школі ім. Блаженного Володимира  Прийми  при храмі Преображення Господнього с. Скнилів проходив концерт «Прощання з колядою». Це вже традиційний захід, який  Скнилівська школа , якій  2 лютого цього року  рішенням районної сесії присвоєно ім'я Праведного Андрея Шептицького, проводить спільно з катехитичною школою. Діти в нас спільні і заходи спільні, які разом з дітьми відвідують їх батьки і односельчани. Присутній на заході парох місцевої церкви о. Василь Білаш любить повторювати, що хто співає, той молиться двічі. І наші діти залюбки співають коляди, прославляючи народження Месії.

У спільному виконанні разом з глядачами звучали колядки учнів 4 класу «Добрий вечір тобі, пане господарю», учнів 3 класу – «Нова радість стала», учнів 5 класу -«Возвеселімся».

Віншували і посівали, розказували вірші на прославу нованародженого Ісусика учні різних класів.

Колядкою «Пречистая Діва» і віншуванням порадували глядачів учениця 4 класу Надійка Гринчишин і учень 3 класу Михайлик Химич, які перед нашим концертом виступали в Лапївському храмі, а ще раніше радували своїм співом жителів с.Оброшино. 

Учасники молодіжного церковного хору  «Адонай», під керівництвом Катерини   Костюшко,  потішили  присутніх  старовинними колядками і цікавими віншуваннями.

На завершення  виступу завітав  Вертеп у виконанні аніматорів катехитичної школи  імені Блаженного Володимира Прийми, якими керує  їмосць Ірина Білаш.

По закінченні концерту  всім смакували пампушки і узвар, які   для присутніх приготували любі мамусі і бабусі, а  о. Василь поблагословив. 

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Екскурсія-квест "У пошуках Львівських Левів" Опубліковано: Четвер, 20 вересня 2018 У вівторок, 18.09, учні третього класу Наварійської ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназії побували на екскурсії-квесті "У пошуках львівських левів".  Під час екскурсії учням пропонувалось зазирнути у невеличку шпаринку історії Львова. Екскурсовод розказав про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих,...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти

Не будь байдужим до чужої біди Не будь байдужим до чужої біди Опубліковано: Четвер, 20 вересня 2018 17 вересня у Наварійській ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії відбулася благодійна акція-ярмарок : „Твори добро”. Метою акції є збір коштів для лікування батька учнів школи - Войтовича Олександра. На ярмарку реалізовувались солодощі, випічка та дитячі вироби виготовлені учнями школи. Зібрані кошти в сумі 18276...

Переглядів: 10 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook