Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання секції викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

На початку березня 2018 року на базі Стебницького професійного ліцею відбулось засідання секції викладачів української мови та літератури на тему: “Урізноманітнення форм і методів навчання на уроках української мови та літератури в закладах професійної освіти ”.

У засіданні секції взяли участь викладачі закладів професійної освіти, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. та адміністрація навчального закладу.

Із привітальним словом до учасників засідання секції звернувся директор Стебницького професійного ліцею Стечкевич І.О.

Мета семінару – вивчення практичного застосування різних методів  і форм проведення уроків гуманітарного циклу з метою активізації розумової діяльності учнів закладів професійної освіти.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1.  Читацька грамотність як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання. ( Доповідач – Тимоць Мирослава, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

2. Методика проведення бінарних уроків з української літератури та художньої культури. (З досвіду роботи). (Доповідач – Пурій Марія, викладач української мови та літератури  Стебницького професійного ліцею).

3. Використання ігрових елементів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Жемевко Марія, викладач української мови та літератури  ВПУ № 34 м. Стрия).

4. Удосконалення культури мовлення учнів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Штогрин Світлана, викладач української мови та літератури  ВПУ № 19 м.Дрогобича).

Учасники засідання секції мали змогу побувати на відкритому уроці з української мови на тему «Особливості вживання в мовленні простих і складних речень. Інтонування різних видів простих і складних речень», який провела викладач української мови та літератури Стебницького професійного ліцею Пурій Марія.

Окрім того, під час засідання секції викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Опубліковано: П`ятниця, 23 березня 2018 22 березня у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну відбувся День відкритих дверей. Під час вітального слова, директор закладу – Вороняк Р.М. ознайомив учнів 9-11 класів зі структурою Центру, особливостями підготовки за професіями («Кравець, закрійник»,...

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Профтехосвіта

ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» Опубліковано: Четвер, 22 березня 2018 15-16 березня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулась ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)». У конференції взяли участь учні закладів професійної освіти...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook