Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання секції викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

На початку березня 2018 року на базі Стебницького професійного ліцею відбулось засідання секції викладачів української мови та літератури на тему: “Урізноманітнення форм і методів навчання на уроках української мови та літератури в закладах професійної освіти ”.

У засіданні секції взяли участь викладачі закладів професійної освіти, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. та адміністрація навчального закладу.

Із привітальним словом до учасників засідання секції звернувся директор Стебницького професійного ліцею Стечкевич І.О.

Мета семінару – вивчення практичного застосування різних методів  і форм проведення уроків гуманітарного циклу з метою активізації розумової діяльності учнів закладів професійної освіти.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1.  Читацька грамотність як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання. ( Доповідач – Тимоць Мирослава, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

2. Методика проведення бінарних уроків з української літератури та художньої культури. (З досвіду роботи). (Доповідач – Пурій Марія, викладач української мови та літератури  Стебницького професійного ліцею).

3. Використання ігрових елементів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Жемевко Марія, викладач української мови та літератури  ВПУ № 34 м. Стрия).

4. Удосконалення культури мовлення учнів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Штогрин Світлана, викладач української мови та літератури  ВПУ № 19 м.Дрогобича).

Учасники засідання секції мали змогу побувати на відкритому уроці з української мови на тему «Особливості вживання в мовленні простих і складних речень. Інтонування різних видів простих і складних речень», який провела викладач української мови та літератури Стебницького професійного ліцею Пурій Марія.

Окрім того, під час засідання секції викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 67 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 162 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook