Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання секції викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

На початку березня 2018 року на базі Стебницького професійного ліцею відбулось засідання секції викладачів української мови та літератури на тему: “Урізноманітнення форм і методів навчання на уроках української мови та літератури в закладах професійної освіти ”.

У засіданні секції взяли участь викладачі закладів професійної освіти, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М. та адміністрація навчального закладу.

Із привітальним словом до учасників засідання секції звернувся директор Стебницького професійного ліцею Стечкевич І.О.

Мета семінару – вивчення практичного застосування різних методів  і форм проведення уроків гуманітарного циклу з метою активізації розумової діяльності учнів закладів професійної освіти.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1.  Читацька грамотність як здатність особи до широкого розуміння тексту, пошуку нової інформації, її відтворення та використання. ( Доповідач – Тимоць Мирослава, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

2. Методика проведення бінарних уроків з української літератури та художньої культури. (З досвіду роботи). (Доповідач – Пурій Марія, викладач української мови та літератури  Стебницького професійного ліцею).

3. Використання ігрових елементів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Жемевко Марія, викладач української мови та літератури  ВПУ № 34 м. Стрия).

4. Удосконалення культури мовлення учнів на уроках української мови. (З досвіду роботи). (Доповідач – Штогрин Світлана, викладач української мови та літератури  ВПУ № 19 м.Дрогобича).

Учасники засідання секції мали змогу побувати на відкритому уроці з української мови на тему «Особливості вживання в мовленні простих і складних речень. Інтонування різних видів простих і складних речень», який провела викладач української мови та літератури Стебницького професійного ліцею Пурій Марія.

Окрім того, під час засідання секції викладачі активно ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української...

Переглядів: 72 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook