Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар викладачів економіки у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

28.02.2018 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області  проведений обласний семінар викладачів економіки на тему: «Організація продуктивної діяльності учнів з економічних дисциплін в освітньому процесі закладів професійної освіти».

У семінарі взяли участь  викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Львова та області, адміністрація  Львівського ВПУ дизайну та будівництва, заступник декана з навчально-методичної роботи економічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, кандидат економічних наук Голубник О.Р.

Семінар відкрила методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна, яка привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару  та ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Володимир Йосипович Адашинський, який зазначив шляхи розвитку професійної  освіти в сучасних умовах, акцентував увагу присутніх на необхідності формування економічного мислення в учнівської молоді.

Заступник декана економічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, к.е.н. Голубник О.Р. у своєму виступі висвітлила концепцію розвитку економічної освіти в Україні, відповіла на запитання учасників семінару.

Викладач Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва, к.т.н. Поліщук М.Б. розповіла про впровадження інноваційних технологій у власній педагогічній діяльності.

Досвідом використання активних та інтерактивних форм та методів навчання на уроках економіки поділилася Андрухів Л.І., викладач-методист економіки Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Про формування економічної свідомості учнів засобами педагогічного впливу виступила Хотинецька А.К, викладач економічних дисциплін ЛВПУ торгівлі та сфери послуг.

Михалейко О.С., викладач економіки ЛВПУ дизайну та будівництва поділилася досвідом про методику підготовки та проведення практичних робіт з економіки на основі компетентнісного підходу. Учасники семінару запропонували подати матеріали досвіду роботи викладача до друку в «Методичному віснику» НМЦ ПТО у Львівській області.

Сокіл Л.С., викладач Львівського вищого професійного художнього училища доповіла про організацію продуктивної діяльності учнів  на уроках економіки та в позаурочний час.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є у своєму виступі  наголосила на завданнях викладача економіки, важливості організації самостійної, продуктивної діяльності учнів на уроках економіки та в позаурочний час, звернула увагу на вимоги щодо методичного забезпечення предмета «Економіка».

Відбулось жваве обговорення виступів на семінарі.

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 67 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 162 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook