Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар викладачів економіки у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 

min
max

28.02.2018 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Львівській області  проведений обласний семінар викладачів економіки на тему: «Організація продуктивної діяльності учнів з економічних дисциплін в освітньому процесі закладів професійної освіти».

У семінарі взяли участь  викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Львова та області, адміністрація  Львівського ВПУ дизайну та будівництва, заступник декана з навчально-методичної роботи економічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, кандидат економічних наук Голубник О.Р.

Семінар відкрила методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна, яка привітала учасників, акцентувала увагу на актуальності та важливості теми семінару  та ознайомила з планом роботи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Володимир Йосипович Адашинський, який зазначив шляхи розвитку професійної  освіти в сучасних умовах, акцентував увагу присутніх на необхідності формування економічного мислення в учнівської молоді.

Заступник декана економічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка, к.е.н. Голубник О.Р. у своєму виступі висвітлила концепцію розвитку економічної освіти в Україні, відповіла на запитання учасників семінару.

Викладач Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва, к.т.н. Поліщук М.Б. розповіла про впровадження інноваційних технологій у власній педагогічній діяльності.

Досвідом використання активних та інтерактивних форм та методів навчання на уроках економіки поділилася Андрухів Л.І., викладач-методист економіки Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Про формування економічної свідомості учнів засобами педагогічного впливу виступила Хотинецька А.К, викладач економічних дисциплін ЛВПУ торгівлі та сфери послуг.

Михалейко О.С., викладач економіки ЛВПУ дизайну та будівництва поділилася досвідом про методику підготовки та проведення практичних робіт з економіки на основі компетентнісного підходу. Учасники семінару запропонували подати матеріали досвіду роботи викладача до друку в «Методичному віснику» НМЦ ПТО у Львівській області.

Сокіл Л.С., викладач Львівського вищого професійного художнього училища доповіла про організацію продуктивної діяльності учнів  на уроках економіки та в позаурочний час.

Методист НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є у своєму виступі  наголосила на завданнях викладача економіки, важливості організації самостійної, продуктивної діяльності учнів на уроках економіки та в позаурочний час, звернула увагу на вимоги щодо методичного забезпечення предмета «Економіка».

Відбулось жваве обговорення виступів на семінарі.

Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 209 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 155 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook