Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області (фото)

Опубліковано: Субота, 03 березня 2018 

min
max

28 лютого на базі Технологічного коледжу ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» відбулось засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп'ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області.

Участь у методичному об’єднанні взяли і викладачі циклової комісії інформатики та розробки програмного забезпечення Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

Розпочав роботу засідання Роман Дадак – голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, директор Технологічного коледжу Національний лісотехнічний університет України, який привітав учасників методоб’єднання в стінах навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, поділився досвідом, здобутками коледжу, відповів на питання учасників засідання та побажав викладачам творчої наснаги і професійного натхнення у роботі.

Голова методичного об’єднання викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області Михайло Мандрик виступив із доповіддю, в якій окреслив завдання методичного об’єднання на навчальний рік. Михайло Степанович акцентував на важливості таких засідань, які об’єднують для професійного спілкування викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін та дають змогу обмінюватись професійним досвідом.

Методичне об’єднання – це один із важливих видів роботи викладачів інформатики та циклу комп’ютерних дисциплін ВНЗ І. Воно покликане збагачувати професійний досвід усіх присутніх та відкривати нові аспекти роботи з студентам. Заходи такого масштабу дуже доцільні та важливі, адже завдяки їм можна не тільки поділитись досвідом, а й пізнати для себе щось нове, відкрити нові можливості підготовки фахівців.

Засідання пройшло активно, плідно, в доброзичливій обстановці. Всі учасники зібрання висловили позитивні відгуки про навчальний заклад та побажання подальшої плідної роботи в обраному напрямку, високо оцінили рівень проведення заходу.

Матеріал підготував Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбулося засідання методоб’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Відбулося засідання методоб’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ р.а. Опубліковано: П`ятниця, 02 листопада 2018 На базі ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були присутні 32 представники з навчальних закладів Львівщини. Відкрив засідання заступник...

Переглядів: 678 Коментарів: 0

Вища освіта

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. Опубліковано: Понеділок, 25 березня 2019 Нещодавно на базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбулось засідання методичного об’єднання викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області. На засіданні були присутні 22 представники з навчальних закладів Львівщини. Розпочалось засідання з вітального...

Переглядів: 314 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook