Період публікації:

від

до

Категорія:

Зустріч з учасником боїв за плацдарм Н. Павлишиним, випускником ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: П`ятниця, 02 березня 2018 

min
max

Під прапором стояли –

під прапором й спочили

Прийми, о Господи, своїх синів!

 

Саме під такою назвою у ДНЗ «Львівське ВПХУ» проведено виховний захід – зустріч з учасником боїв за Дебальцевський плацдарм – Назаром Павлишиним, нашим випускником.

Мета виховного заходу:

ознайомити учнів та сприяти поглибленню знань молоді про сучасну історію України;
виховувати в молоді почуття національної свідомості та відповідальності крізь призму життєвого подвигу бійців за Дебальцівський плацдарм.

Зустріч було проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також посилення уваги, турботи та шанобливого ставлення до учасників бойових дій...

21 лютого 2018 р. у ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбулась зустріч Н. Павлишина з учнями групи №204 (кл. керівник Сокіл Л.С.) та групи №305 (кл. керівник Луб Н.І. та майстер в/н Ковальчин М.М.).

Дата 17-19 лютого 2015 р. – бої за Дебальцівський плацдарм – назавжди увійде в історію країни та закарбується в серцях українців.

Зустрілися учні з Назаром як давні знайомі, адже зустрічаються вони  не вперше. І педагоги, і учні радісно зустріли свого колишнього випускника як справжнього героя. Адже сучасна молодь, добре знаючи свою історію, сьогодні сама її і творить.

З вступним словом звернулась до присутніх заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. та кл. керівник групи №305 Луб Н.І., яка розповіла про соціально-економічну ситуацію в державі та феномен патріотизму, який здавна притаманний українцям, а також закликала учнів ніколи не забувати про важливий внесок наших хлопців, які сьогодні захищають країну.

Назар мало що старший за наших учнів, - продовжувала далі кл. керівник групи №204 Сокіл Л.С., а вже встиг побувати на війні та отримати 17 поранень. Це наш випускник – захисник України, у якого сильна воля, міцний характер та щира любов до Вітчизни.

З глибоким сумом в очах боєць ділився з учнівською молоддю спогадами, розповідав учням, що пережив за час, проведений на сході України.

Відповідаючи на запитання хлопців, Назар намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність. Говорили хлопці про військові будні, а в кабінеті було дуже тихо...

Присутні переглянули відео про бої за Дебальцеве, а саме: «Дебальцеве - фільм про війну на Донбасі»; «Бойове братство: Дебальцеве», «Хоробрі серця».

Боєць неохоче згадував подробиці бойових операцій, але вдячний за теплу зустріч у рідному училищі.

Запрошений учасник боїв за Дебальцеве почув щирі слова подяки і шани. Адже, українські добровольці, - продовжувала Сокіл Л.С., - стали гордістю нашого народу  та водночас клопотом кремлівських агресорів.

Заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. подарувала Н. Павлишину картину, намальовану для нього учнями училища.

Назар подякував за творчу роботу та підтримку, яка для нього є надзвичайно важливою.

Учасник АТО закликав учнів ніколи не забувати про поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Завершилась зустріч фотографією на пам’ять та побажаннями Н. Павлишину здоров’я, щастя, миру.

Такі зустрічі – уроки мужності сприяють вихованню в учнівської молоді патріотизму, гордості за наших випускників – захисників і назавжди залишаться в пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя...

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Опубліковано: П`ятниця, 23 березня 2018 22 березня у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну відбувся День відкритих дверей. Під час вітального слова, директор закладу – Вороняк Р.М. ознайомив учнів 9-11 класів зі структурою Центру, особливостями підготовки за професіями («Кравець, закрійник»,...

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Профтехосвіта

ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» Опубліковано: Четвер, 22 березня 2018 15-16 березня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулась ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)». У конференції взяли участь учні закладів професійної освіти...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook