Період публікації:

від

до

Категорія:

Зустріч з учасником боїв за плацдарм Н. Павлишиним, випускником ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: П`ятниця, 02 березня 2018 

min
max

Під прапором стояли –

під прапором й спочили

Прийми, о Господи, своїх синів!

 

Саме під такою назвою у ДНЗ «Львівське ВПХУ» проведено виховний захід – зустріч з учасником боїв за Дебальцевський плацдарм – Назаром Павлишиним, нашим випускником.

Мета виховного заходу:

ознайомити учнів та сприяти поглибленню знань молоді про сучасну історію України;
виховувати в молоді почуття національної свідомості та відповідальності крізь призму життєвого подвигу бійців за Дебальцівський плацдарм.

Зустріч було проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також посилення уваги, турботи та шанобливого ставлення до учасників бойових дій...

21 лютого 2018 р. у ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбулась зустріч Н. Павлишина з учнями групи №204 (кл. керівник Сокіл Л.С.) та групи №305 (кл. керівник Луб Н.І. та майстер в/н Ковальчин М.М.).

Дата 17-19 лютого 2015 р. – бої за Дебальцівський плацдарм – назавжди увійде в історію країни та закарбується в серцях українців.

Зустрілися учні з Назаром як давні знайомі, адже зустрічаються вони  не вперше. І педагоги, і учні радісно зустріли свого колишнього випускника як справжнього героя. Адже сучасна молодь, добре знаючи свою історію, сьогодні сама її і творить.

З вступним словом звернулась до присутніх заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. та кл. керівник групи №305 Луб Н.І., яка розповіла про соціально-економічну ситуацію в державі та феномен патріотизму, який здавна притаманний українцям, а також закликала учнів ніколи не забувати про важливий внесок наших хлопців, які сьогодні захищають країну.

Назар мало що старший за наших учнів, - продовжувала далі кл. керівник групи №204 Сокіл Л.С., а вже встиг побувати на війні та отримати 17 поранень. Це наш випускник – захисник України, у якого сильна воля, міцний характер та щира любов до Вітчизни.

З глибоким сумом в очах боєць ділився з учнівською молоддю спогадами, розповідав учням, що пережив за час, проведений на сході України.

Відповідаючи на запитання хлопців, Назар намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність. Говорили хлопці про військові будні, а в кабінеті було дуже тихо...

Присутні переглянули відео про бої за Дебальцеве, а саме: «Дебальцеве - фільм про війну на Донбасі»; «Бойове братство: Дебальцеве», «Хоробрі серця».

Боєць неохоче згадував подробиці бойових операцій, але вдячний за теплу зустріч у рідному училищі.

Запрошений учасник боїв за Дебальцеве почув щирі слова подяки і шани. Адже, українські добровольці, - продовжувала Сокіл Л.С., - стали гордістю нашого народу  та водночас клопотом кремлівських агресорів.

Заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. подарувала Н. Павлишину картину, намальовану для нього учнями училища.

Назар подякував за творчу роботу та підтримку, яка для нього є надзвичайно важливою.

Учасник АТО закликав учнів ніколи не забувати про поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Завершилась зустріч фотографією на пам’ять та побажаннями Н. Павлишину здоров’я, щастя, миру.

Такі зустрічі – уроки мужності сприяють вихованню в учнівської молоді патріотизму, гордості за наших випускників – захисників і назавжди залишаться в пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя...

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української...

Переглядів: 70 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook