Період публікації:

від

до

Категорія:

Зустріч з учасником боїв за плацдарм Н. Павлишиним, випускником ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Опубліковано: П`ятниця, 02 березня 2018 

min
max

Під прапором стояли –

під прапором й спочили

Прийми, о Господи, своїх синів!

 

Саме під такою назвою у ДНЗ «Львівське ВПХУ» проведено виховний захід – зустріч з учасником боїв за Дебальцевський плацдарм – Назаром Павлишиним, нашим випускником.

Мета виховного заходу:

ознайомити учнів та сприяти поглибленню знань молоді про сучасну історію України;
виховувати в молоді почуття національної свідомості та відповідальності крізь призму життєвого подвигу бійців за Дебальцівський плацдарм.

Зустріч було проведено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також посилення уваги, турботи та шанобливого ставлення до учасників бойових дій...

21 лютого 2018 р. у ДНЗ «Львівське ВПХУ» відбулась зустріч Н. Павлишина з учнями групи №204 (кл. керівник Сокіл Л.С.) та групи №305 (кл. керівник Луб Н.І. та майстер в/н Ковальчин М.М.).

Дата 17-19 лютого 2015 р. – бої за Дебальцівський плацдарм – назавжди увійде в історію країни та закарбується в серцях українців.

Зустрілися учні з Назаром як давні знайомі, адже зустрічаються вони  не вперше. І педагоги, і учні радісно зустріли свого колишнього випускника як справжнього героя. Адже сучасна молодь, добре знаючи свою історію, сьогодні сама її і творить.

З вступним словом звернулась до присутніх заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. та кл. керівник групи №305 Луб Н.І., яка розповіла про соціально-економічну ситуацію в державі та феномен патріотизму, який здавна притаманний українцям, а також закликала учнів ніколи не забувати про важливий внесок наших хлопців, які сьогодні захищають країну.

Назар мало що старший за наших учнів, - продовжувала далі кл. керівник групи №204 Сокіл Л.С., а вже встиг побувати на війні та отримати 17 поранень. Це наш випускник – захисник України, у якого сильна воля, міцний характер та щира любов до Вітчизни.

З глибоким сумом в очах боєць ділився з учнівською молоддю спогадами, розповідав учням, що пережив за час, проведений на сході України.

Відповідаючи на запитання хлопців, Назар намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність. Говорили хлопці про військові будні, а в кабінеті було дуже тихо...

Присутні переглянули відео про бої за Дебальцеве, а саме: «Дебальцеве - фільм про війну на Донбасі»; «Бойове братство: Дебальцеве», «Хоробрі серця».

Боєць неохоче згадував подробиці бойових операцій, але вдячний за теплу зустріч у рідному училищі.

Запрошений учасник боїв за Дебальцеве почув щирі слова подяки і шани. Адже, українські добровольці, - продовжувала Сокіл Л.С., - стали гордістю нашого народу  та водночас клопотом кремлівських агресорів.

Заступник директора з НВР ДНЗ «Львівське ВПХУ» Обнявка Н.М. подарувала Н. Павлишину картину, намальовану для нього учнями училища.

Назар подякував за творчу роботу та підтримку, яка для нього є надзвичайно важливою.

Учасник АТО закликав учнів ніколи не забувати про поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Завершилась зустріч фотографією на пам’ять та побажаннями Н. Павлишину здоров’я, щастя, миру.

Такі зустрічі – уроки мужності сприяють вихованню в учнівської молоді патріотизму, гордості за наших випускників – захисників і назавжди залишаться в пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя...

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 209 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 155 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

Виставка «Блокпост Пам’яті»
14 - 24 березня 2019

Виставка «Блокпост Пам’яті»

Опубліковано: Середа, 13 березня 2019


V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»
29 березня 2019

V Науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії»

Опубліковано: Середа, 13 лютого 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook