Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласні конкурси фахової майстерності серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Опубліковано: Четвер, 01 березня 2018 

min
max

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  від 25.01.2018 р № 05-01/27 , у період з 5 по 28  лютого 2018 року в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах м. Львова і області пройшли конкурси фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У конкурсах взяло участь понад 600 учнів закладів професійної (професійно-технічної ) освіти.

Нещодавно, такий конкурс відбувся в Судововишнянському професійному ліцеї.

Умови  конкурсу передбачали  виконання  теоретичного та практичного турів. Теоретична частина конкурсу полягала в перевірці теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Охорона праці», «Матеріалознавство». «Допуски та технічні виміри», «Технічне креслення», «Електротехніка»  і виконувалась всіма учасниками одночасно.

Конкурсантам  пропонувалося  виконати  завдання у вигляді тестів на персональних комп’ютерах та описового завдання з ремонту, технічного обслуговування,  регулювання певного агрегату автомобіля.

Практичне завдання полягало в перевірці технічного стану акумулятора,  нарізання різьби.

За підсумками двох етапів журі визначило трьох  переможців конкурсу. Результати конкурсу свідчать про достатній рівень теоретичних та практичних знань учасників.

Керівництво Судововишнянського професійного ліцею створило належні умови для проведення конкурсу.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 207 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 153 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook