Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласні конкурси фахової майстерності серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Опубліковано: Четвер, 01 березня 2018 

min
max

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  від 25.01.2018 р № 05-01/27 , у період з 5 по 28  лютого 2018 року в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах м. Львова і області пройшли конкурси фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У конкурсах взяло участь понад 600 учнів закладів професійної (професійно-технічної ) освіти.

Нещодавно, такий конкурс відбувся в Судововишнянському професійному ліцеї.

Умови  конкурсу передбачали  виконання  теоретичного та практичного турів. Теоретична частина конкурсу полягала в перевірці теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Охорона праці», «Матеріалознавство». «Допуски та технічні виміри», «Технічне креслення», «Електротехніка»  і виконувалась всіма учасниками одночасно.

Конкурсантам  пропонувалося  виконати  завдання у вигляді тестів на персональних комп’ютерах та описового завдання з ремонту, технічного обслуговування,  регулювання певного агрегату автомобіля.

Практичне завдання полягало в перевірці технічного стану акумулятора,  нарізання різьби.

За підсумками двох етапів журі визначило трьох  переможців конкурсу. Результати конкурсу свідчать про достатній рівень теоретичних та практичних знань учасників.

Керівництво Судововишнянського професійного ліцею створило належні умови для проведення конкурсу.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Відбувся вебінар з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства Опубліковано: Середа, 13 Червня 2018 13 червня 2018 р. НМЦ ПТО у Львівській області проведено вебінар  з закладами. що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для сільського господарства на тему: «Впровадження стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П (ПТ) О сільськогосподарського  профілю Львівщини...

Переглядів: 73 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Краєзнавча поїздка учнів ДНЗ «ЛВПХУ» до Старого Села Пустомитівського району Львівської області Опубліковано: Понеділок, 11 Червня 2018 Село! І серце одпочине: Село на нашій Україні - Неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. (Т.Г.Шевченко «Село») Нещодавно учні групи №303 за професією «Флорист, МЕХОР» (кл. керівник Нестерук Л.І.), група №204 за професією «Реставратор виробів з дерева, столяр» (кл. керівник Сокіл Л.С.),...

Переглядів: 170 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook