Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласні конкурси фахової майстерності серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Опубліковано: Четвер, 01 березня 2018 

min
max

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  від 25.01.2018 р № 05-01/27 , у період з 5 по 28  лютого 2018 року в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах м. Львова і області пройшли конкурси фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У конкурсах взяло участь понад 600 учнів закладів професійної (професійно-технічної ) освіти.

Нещодавно, такий конкурс відбувся в Судововишнянському професійному ліцеї.

Умови  конкурсу передбачали  виконання  теоретичного та практичного турів. Теоретична частина конкурсу полягала в перевірці теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Охорона праці», «Матеріалознавство». «Допуски та технічні виміри», «Технічне креслення», «Електротехніка»  і виконувалась всіма учасниками одночасно.

Конкурсантам  пропонувалося  виконати  завдання у вигляді тестів на персональних комп’ютерах та описового завдання з ремонту, технічного обслуговування,  регулювання певного агрегату автомобіля.

Практичне завдання полягало в перевірці технічного стану акумулятора,  нарізання різьби.

За підсумками двох етапів журі визначило трьох  переможців конкурсу. Результати конкурсу свідчать про достатній рівень теоретичних та практичних знань учасників.

Керівництво Судововишнянського професійного ліцею створило належні умови для проведення конкурсу.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів професійної освіти Львівської області Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 11 вересня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області відбувся обласний семінар викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Формування предметних і ключових компетентностей на уроках української...

Переглядів: 72 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай» Опубліковано: Середа, 12 вересня 2018 Відповідно до Указу Президента України №580/2015 Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, проводився заочний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай». Конкурс проводився з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook