Період публікації:

від

до

Категорія:

Обласні конкурси фахової майстерності серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Опубліковано: Четвер, 01 березня 2018 

min
max

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  від 25.01.2018 р № 05-01/27 , у період з 5 по 28  лютого 2018 року в професійних (професійно-технічних) навчальних закладах м. Львова і області пройшли конкурси фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

У конкурсах взяло участь понад 600 учнів закладів професійної (професійно-технічної ) освіти.

Нещодавно, такий конкурс відбувся в Судововишнянському професійному ліцеї.

Умови  конкурсу передбачали  виконання  теоретичного та практичного турів. Теоретична частина конкурсу полягала в перевірці теоретичних знань з предметів: «Спецтехнологія», «Охорона праці», «Матеріалознавство». «Допуски та технічні виміри», «Технічне креслення», «Електротехніка»  і виконувалась всіма учасниками одночасно.

Конкурсантам  пропонувалося  виконати  завдання у вигляді тестів на персональних комп’ютерах та описового завдання з ремонту, технічного обслуговування,  регулювання певного агрегату автомобіля.

Практичне завдання полягало в перевірці технічного стану акумулятора,  нарізання різьби.

За підсумками двох етапів журі визначило трьох  переможців конкурсу. Результати конкурсу свідчать про достатній рівень теоретичних та практичних знань учасників.

Керівництво Судововишнянського професійного ліцею створило належні умови для проведення конкурсу.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну День відкритих дверей у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Опубліковано: П`ятниця, 23 березня 2018 22 березня у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну відбувся День відкритих дверей. Під час вітального слова, директор закладу – Вороняк Р.М. ознайомив учнів 9-11 класів зі структурою Центру, особливостями підготовки за професіями («Кравець, закрійник»,...

Переглядів: 30 Коментарів: 0

Профтехосвіта

ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)» Опубліковано: Четвер, 22 березня 2018 15-16 березня 2018 року на базі ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбулась ІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція «Народе мій, до тебе я ще верну...» (до 80-річчя від дня народження Василя Стуса)». У конференції взяли участь учні закладів професійної освіти...

Переглядів: 37 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook