Період публікації:

від

до

Категорія:

17,5 тис. учителів англійської мови, що братимуть 1 клас у 2018-му, пройдуть підвищення кваліфікації за допомоги Британської Ради та Кембриджського університету

Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 

min
max

17 тис. 524 учителя англійської мови, що навчатимуть першокласників у 2018 році, пройдуть обов’язкове підвищення кваліфікації за методикою змішаного навчання – частина курсу буде дистанційною, а частина – очною. Про це йшлося під час наради з методистами обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти за участі представників МОН, Британської Ради та Кембриджського університету 15 лютого в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

Щоб зареєструватися на курс, вчителю потрібно звернутись до методиста в обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти регіону, де розташована його школа. Саме вони займаються всіма організаційними питаннями проведення підвищення кваліфікації. Учителів же навчатимуть спеціально підготовлені тренери, які вже пройшли навчання за допомоги партнерів МОН.

«Методисти Інститутів післядипломної педагогічної освіти – важлива ланка в системі підвищення кваліфікації вчителів. Враховуючи впровадження реформи Нової української школи, ця підтримка є необхідною. Тому, коли мене запросили на захід для подальшою координації наших зусиль – я не вагався. Коли ми обговорювали, як підтримуватимемо процес реформування, ми зрозуміли, що це буде значний виклик. Адже перенавчити велику кількість вчителів неможливо без кваліфікованих очних тренінгів. Зараз уже підготовано тренерів, які навчатимуть вчителів на базі ваших закладів. Гадаю, це чудова ініціатива, і нам знадобиться багато сил, щоб її здійснити», - зазначив представник Британської ради Саймон Етертон.

Він також зауважив, що під час розробки курсу для вчителів відбувалася співпраця з Посольством Франції та Goethe-Institut для того, щоб методологічні основи для навчання дітей іноземній мові у Новій українській школі були однаковими.

Підготовка вчителів відбуватиметься в очно-дистанційному форматі – педагоги, які пройдуть 3-денне очне навчання, отримають доступ до онлайн-платформи.

Підвищення кваліфікації міститиме 5 обов’язкових очних модулів навчання, з-поміж яких:

  • Розуміння учнів;
  • Сприяння розвитку вмінь 21-го століття;
  • Планування уроків по-новому;
  • Організація уроку;
  • Інклюзивне навчання.

Представники Кембриджського університету розповіли, що навчання на платформі не потребуватиме реєстрації від вчителів. Цю процедуру педагогам потрібно буде пройти після опрацювання завдань для складання тесту, за результатами якого вони отримають сертифікат про проходження онлайн-курсу.

Орієнтовна тривалість дистанційної частини курсу становитиме 20 годин. Доступ до неї відкриється після очних сесій з травня 2018 року.

На цій платформі вчителів мають забезпечити не лише теоретичним і практичним матеріалом щодо методик викладання, а й безпосередньо матеріалами для навчання – іграми, відео, завданнями, які можна буде використовувати на уроках.

Очікується, що після проходження підвищення кваліфікації вчителі зможуть замість авторитарної ролі виконувати роль помічника учнів, використовувати новітні підходи до підбору змісту та організації навчального процесу. Також вони розумітимуть суть розвивального, діяльнісного навчання, застосовуватимуть ефективні технології навчання, розвиватимуть у дітей навички та уміння 21-го століття.

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

В Україні підвищуватимуть кваліфікацію вчителів англійської мови В Україні підвищуватимуть кваліфікацію вчителів англійської мови Опубліковано: П`ятниця, 11 грудня 2015 У листопаді 2015 року стартувала Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». Вона спрямована на покращення якості викладання англійської мови в Україні та підготовку...

Переглядів: 591 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Підвищення кваліфікації вчителів початкової школи: хто? що? коли? як? Підвищення кваліфікації вчителів початкової школи: хто? що? коли? як? Опубліковано: Понеділок, 12 лютого 2018 1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство...

Переглядів: 180 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook