Період публікації:

від

до

Категорія:

17,5 тис. учителів англійської мови, що братимуть 1 клас у 2018-му, пройдуть підвищення кваліфікації за допомоги Британської Ради та Кембриджського університету

Опубліковано: П`ятниця, 16 лютого 2018 

min
max

17 тис. 524 учителя англійської мови, що навчатимуть першокласників у 2018 році, пройдуть обов’язкове підвищення кваліфікації за методикою змішаного навчання – частина курсу буде дистанційною, а частина – очною. Про це йшлося під час наради з методистами обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти за участі представників МОН, Британської Ради та Кембриджського університету 15 лютого в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

Щоб зареєструватися на курс, вчителю потрібно звернутись до методиста в обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти регіону, де розташована його школа. Саме вони займаються всіма організаційними питаннями проведення підвищення кваліфікації. Учителів же навчатимуть спеціально підготовлені тренери, які вже пройшли навчання за допомоги партнерів МОН.

«Методисти Інститутів післядипломної педагогічної освіти – важлива ланка в системі підвищення кваліфікації вчителів. Враховуючи впровадження реформи Нової української школи, ця підтримка є необхідною. Тому, коли мене запросили на захід для подальшою координації наших зусиль – я не вагався. Коли ми обговорювали, як підтримуватимемо процес реформування, ми зрозуміли, що це буде значний виклик. Адже перенавчити велику кількість вчителів неможливо без кваліфікованих очних тренінгів. Зараз уже підготовано тренерів, які навчатимуть вчителів на базі ваших закладів. Гадаю, це чудова ініціатива, і нам знадобиться багато сил, щоб її здійснити», - зазначив представник Британської ради Саймон Етертон.

Він також зауважив, що під час розробки курсу для вчителів відбувалася співпраця з Посольством Франції та Goethe-Institut для того, щоб методологічні основи для навчання дітей іноземній мові у Новій українській школі були однаковими.

Підготовка вчителів відбуватиметься в очно-дистанційному форматі – педагоги, які пройдуть 3-денне очне навчання, отримають доступ до онлайн-платформи.

Підвищення кваліфікації міститиме 5 обов’язкових очних модулів навчання, з-поміж яких:

  • Розуміння учнів;
  • Сприяння розвитку вмінь 21-го століття;
  • Планування уроків по-новому;
  • Організація уроку;
  • Інклюзивне навчання.

Представники Кембриджського університету розповіли, що навчання на платформі не потребуватиме реєстрації від вчителів. Цю процедуру педагогам потрібно буде пройти після опрацювання завдань для складання тесту, за результатами якого вони отримають сертифікат про проходження онлайн-курсу.

Орієнтовна тривалість дистанційної частини курсу становитиме 20 годин. Доступ до неї відкриється після очних сесій з травня 2018 року.

На цій платформі вчителів мають забезпечити не лише теоретичним і практичним матеріалом щодо методик викладання, а й безпосередньо матеріалами для навчання – іграми, відео, завданнями, які можна буде використовувати на уроках.

Очікується, що після проходження підвищення кваліфікації вчителі зможуть замість авторитарної ролі виконувати роль помічника учнів, використовувати новітні підходи до підбору змісту та організації навчального процесу. Також вони розумітимуть суть розвивального, діяльнісного навчання, застосовуватимуть ефективні технології навчання, розвиватимуть у дітей навички та уміння 21-го століття.

Джерело: офіційний сайт МОН

Немає коментарів

Схожі статті:

З 2020 року державні гроші на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем в обрані ним організації – Уряд затвердив відповідне Положення З 2020 року державні гроші на підвищення кваліфікації ходитимуть за вчителем в обрані ним організації – Уряд затвердив відповідне Положення Опубліковано: П`ятниця, 23 серпня 2019 Вчителі вже найближчим часом зможуть зарахувати собі як обов’язкове підвищення кваліфікації не лише навчання в інститутах післядипломної педосвіти, а й інші профільні курси. Відповідну постанову КМУ було прийнято 21 серпня 2019 року на засіданні Уряду. Щойно документ набере чинності (з дня опублікування),...

Переглядів: 1360 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Учителям та викладачам англійської пропонують розказати про свій досвід та отримати призи від National Geographic Learning Учителям та викладачам англійської пропонують розказати про свій досвід та отримати призи від National Geographic Learning Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019 До 15 березня триває прийом заявок на конкурс TEACHERtalks, долучитися до якого запрошують учителів та викладачів англійської мови з усієї України. Вони мають висловити думки на запропоновані теми, розказати про успішні практики викладання предмету та поділитися досвідом з колегами. Для участі у конкурсі...

Переглядів: 437 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook