Період публікації:

від

до

Категорія:

Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у Євровікторині та конкурсі на краще відео про європейську освіту

Опубліковано: Четвер, 29 березня 2018 

min
max

Стартувала онлайн-вікторина, учасникам якої пропонують перевірити знання про Європу та Євросоюз. За це вони отримають цінні призи та сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Вікторина розподілена на 5 раундів. Розділ для дітей до 14 років включає 75 запитань, а для тих, хто старше 14 років, – 100. Питання, які входять до розділів, різняться складністю та оцінюванням завдань.

Термін участі – до 11 квітня.

Конкурс відеоробіт пропонує учасникам творчо розкрити теми європейської освіти і співпраці між Україною та ЄС. До участі можуть долучитися як професіонали, так і аматори.

Прийом робіт триватиме до 15 липня.

Відео можуть презентуватися як соціальна реклама, репортаж, музичний кліп тощо. Серед вимог – дотримання прав інтелектуальної власності та хронометраж 3 хвилини.

Усі конкурсанти будуть нагороджені дипломами та сувенірами від Представництва ЄС в Україні. А три найкращі відеороботи отримають грошовий приз у розмірі 12 тис. гривень.

Детальніша інформація про правила участі у конкурсах та реєстрація учасників – на сайті www.euroquiz.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (044) 425-77-09, чи пишіть на e-mail: ask@euroquiz.org.ua.

Немає коментарів

Схожі статті:

Молодь запрошують до участі в конкурсі відео на тему енергозбереження Молодь запрошують до участі в конкурсі відео на тему енергозбереження Опубліковано: П`ятниця, 07 квітня 2017 Представництво Європейського союзу в Україні проводить прийом відеоробіт для конкурсу в рамках щорічного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України». Цього року організатори конкурсу пропонують зосередитись на темі енергозбереження і його важливості як у побуті українців, так і для благополуччя усієї...

Переглядів: 1008 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Розпочався прийом робіт на конкурс відео «Бути європейцем» Розпочався прийом робіт на конкурс відео «Бути європейцем» Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 Представництво Європейського Союзу в Україні оголосило прийом робіт для участі у конкурсі відео «Бути європейцем». Учасники мають можливість позмагатися з любителями відеороликів з усієї України та виграти цінні призи. Для участі необхідно зняти оригінальне відео до 3-х хвилин на тему Євросоюзу, завантажити...

Переглядів: 544 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook