Період публікації:

від

до

Категорія:

Гості з Рубіжного

Опубліковано: Середа, 14 лютого 2018 

min
max

На зимових канікулах КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича»  гостинно приймала у себе гостей з Рубіжного.

Для дітей організовувались екскурсії вечірнім Львовом, у музеї, на Вернісаж та Різдвяну ярмарку. Але найкраще діти себе почували серед своїх однолітків і спільними зусиллями організували святкове дійство.

Діти з Рубіжного одягнули українські вишиванки і провели концерт, співали колядки, а наші вихованці прийшли до них з Вертепом та зі своєю колядою. Думаємо, що такі канікули дітям запам’ятаються на довго, бо вони мали змогу перехопитися  нашим галичанським духом.

Немає коментарів

Схожі статті:

Лекція від студентів-стоматологів Лекція від студентів-стоматологів Опубліковано: Середа, 17 січня 2018 23 грудня 2017 року в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» завітали студенти – стоматологи з Львівського університету імені Д. Галицького, які розповіли діткам, як правильно чистити зуби, а також принесли їм гостинці.

Переглядів: 283 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Настільна гра «УПА – відповідь нескореного народу» Настільна гра «УПА – відповідь нескореного народу» Опубліковано: Вівторок, 18 грудня 2018 Днями учні КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» отримали в подарунок від Українського інституту національної пам’яті настільну гру «УПА – відповідь нескореного народу». Ця гра зосереджує свою увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів...

Переглядів: 27 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
14 - 16 березня 2019

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 17 грудня 2018


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook