Період публікації:

від

до

Категорія:

Гості з Рубіжного

Опубліковано: Середа, 14 лютого 2018 

min
max

На зимових канікулах КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича»  гостинно приймала у себе гостей з Рубіжного.

Для дітей організовувались екскурсії вечірнім Львовом, у музеї, на Вернісаж та Різдвяну ярмарку. Але найкраще діти себе почували серед своїх однолітків і спільними зусиллями організували святкове дійство.

Діти з Рубіжного одягнули українські вишиванки і провели концерт, співали колядки, а наші вихованці прийшли до них з Вертепом та зі своєю колядою. Думаємо, що такі канікули дітям запам’ятаються на довго, бо вони мали змогу перехопитися  нашим галичанським духом.

Немає коментарів

Схожі статті:

Лекція від студентів-стоматологів Лекція від студентів-стоматологів Опубліковано: Середа, 17 січня 2018 23 грудня 2017 року в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» завітали студенти – стоматологи з Львівського університету імені Д. Галицького, які розповіли діткам, як правильно чистити зуби, а також принесли їм гостинці.

Переглядів: 199 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Музей скла Музей скла Опубліковано: Середа, 20 Червня 2018 Нещодавно учні КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» разом з педагогом-організатором Кучминдою І.Р. здійснили екскурсію в музей скла. У музеї скла, що знаходиться на пл. Ринок, діти могли побачити багато скляних експонатів, виготовлених ще в...

Переглядів: 34 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook