Період публікації:

від

до

Категорія:

Гості з Рубіжного

Опубліковано: Середа, 14 лютого 2018 

min
max

На зимових канікулах КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича»  гостинно приймала у себе гостей з Рубіжного.

Для дітей організовувались екскурсії вечірнім Львовом, у музеї, на Вернісаж та Різдвяну ярмарку. Але найкраще діти себе почували серед своїх однолітків і спільними зусиллями організували святкове дійство.

Діти з Рубіжного одягнули українські вишиванки і провели концерт, співали колядки, а наші вихованці прийшли до них з Вертепом та зі своєю колядою. Думаємо, що такі канікули дітям запам’ятаються на довго, бо вони мали змогу перехопитися  нашим галичанським духом.

Немає коментарів

Схожі статті:

Лекція від студентів-стоматологів Лекція від студентів-стоматологів Опубліковано: Середа, 17 січня 2018 23 грудня 2017 року в КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича» завітали студенти – стоматологи з Львівського університету імені Д. Галицького, які розповіли діткам, як правильно чистити зуби, а також принесли їм гостинці.

Переглядів: 95 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Підвищення кваліфікації вчителів Підвищення кваліфікації вчителів Опубліковано: Вівторок, 20 лютого 2018 У суботу 17 лютого 2018 р., вчитель історії КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №1 І-ІІІ ст. імені Б.-І. Антонича»  Гірна Уляна Євгенівна  стала учасницею сертифікатних курсів підвищення кваліфікації, організованих освітньою програмою «Історія» Гуманітарного факультету Українського...

Переглядів: 24 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook