Період публікації:

від

до

Категорія:

День безпечного Інтернету

Опубліковано: Середа, 14 лютого 2018 

min
max

Щорічно світ відзначає у другий вівторок лютого Міжнародний день безпечного Інтернету. Містківська ЗОШ I-III ступенів не виняток. Цьогоріч цей день відзначали 6 лютого під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою!». 

Мета: повторення підлітками правил безпечної поведінки в Інтернеті, класифікація та аналіз основних загроз в мережі; підвищення рівня самосвідомості учнів, комп’ютерної грамотності, культури поведінки при роботі в мережі Інтернет.

У школі були проведені такі заходи: 

1. Загальношкільна лінійка, присвячена правилам безпечного Інтернету, яку провела  вчитель інформатики Куник І. І. учням 5-11 класів в актовому залі школи (2 велика перерва). Після цього учні 5 класу розказали вірші про інформатику, а дівчата заспівали реп-пісню.

2. Перегляд відео учнями початкових класів – «Казка про Інтернет» та «Безпечний Інтернет.   

3. Урок інформатики у 5 класі: перегляд відео-ролика «Безпечний Інтернет для учнів» та вправа «Здоров’я онлайн», під час виконання якої учні мали можливість обговорити загрози в Інтернеті, які можуть завдати шкоду здоров’ю, та шляхи захисту.

4. Урок інформатики у 8 класі: перегляд відео-ролика «Які небезпеки чатують  в Інтернеті?» та вправа «Що найефективніше?», під час виконання якої учні мали можливість обговорити досвід щодо успішних і менш успішних заходів з формування безпечної поведінки підлітків в Інтернеті.

5. Урок інформатики у 11 класі: проходження учнями веб-квесту «Безпека в Інтернеті».

6. Вестибюль школи був прикрашений плакатами про правила безпечного користування Інтернетом та різноманітними обіцянками щодо безпеки.
День був дуже насиченим. Сподіваюся, що учні добре засвоїли правила поведінки в Інтернеті та дбатимуть про свою безпеку в мережі.
вчитель інформатики Куник І. І.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Гра «Сокіл» («Джура») взяла старт Гра «Сокіл» («Джура») взяла старт Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 У  ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 I-III ст.»  розпочалися змагання за програмою дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів    5 – 9 класів. Першими 7 грудня змагалися рої із числа учнів 6-их класів, зокрема: «Козачата(ройовий Назар Грабовенський, наставники Олеся Ковальчук, ...

Переглядів: 31 Коментарів: 0

Відділи освіти

Твоє ім’я – то Божий дар Твоє ім’я – то Божий дар Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Імена мають свою історію. Одні прийшли до нас із сивої давнини , ще з періоду розквіту стародавніх Греції та Риму , інші виникли здавна на нашій землі , придумали їх наші предки – слов`яни. Деякі імена з`явилися зовсім недавно. Є імена популярні і непопулярні , поширені в усьому світі й тільки в деяких...

Переглядів: 28 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини

  

Ми у Facebook
Ми у Facebook