Період публікації:

від

до

Категорія:

День безпечного Інтернету

Опубліковано: Середа, 14 лютого 2018 

min
max

Щорічно світ відзначає у другий вівторок лютого Міжнародний день безпечного Інтернету. Містківська ЗОШ I-III ступенів не виняток. Цьогоріч цей день відзначали 6 лютого під гаслом: «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою!». 

Мета: повторення підлітками правил безпечної поведінки в Інтернеті, класифікація та аналіз основних загроз в мережі; підвищення рівня самосвідомості учнів, комп’ютерної грамотності, культури поведінки при роботі в мережі Інтернет.

У школі були проведені такі заходи: 

1. Загальношкільна лінійка, присвячена правилам безпечного Інтернету, яку провела  вчитель інформатики Куник І. І. учням 5-11 класів в актовому залі школи (2 велика перерва). Після цього учні 5 класу розказали вірші про інформатику, а дівчата заспівали реп-пісню.

2. Перегляд відео учнями початкових класів – «Казка про Інтернет» та «Безпечний Інтернет.   

3. Урок інформатики у 5 класі: перегляд відео-ролика «Безпечний Інтернет для учнів» та вправа «Здоров’я онлайн», під час виконання якої учні мали можливість обговорити загрози в Інтернеті, які можуть завдати шкоду здоров’ю, та шляхи захисту.

4. Урок інформатики у 8 класі: перегляд відео-ролика «Які небезпеки чатують  в Інтернеті?» та вправа «Що найефективніше?», під час виконання якої учні мали можливість обговорити досвід щодо успішних і менш успішних заходів з формування безпечної поведінки підлітків в Інтернеті.

5. Урок інформатики у 11 класі: проходження учнями веб-квесту «Безпека в Інтернеті».

6. Вестибюль школи був прикрашений плакатами про правила безпечного користування Інтернетом та різноманітними обіцянками щодо безпеки.
День був дуже насиченим. Сподіваюся, що учні добре засвоїли правила поведінки в Інтернеті та дбатимуть про свою безпеку в мережі.
вчитель інформатики Куник І. І.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Виставка АТО Виставка АТО Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018 Знаймо героїв в обличчя Учні старших класів Пустомитівської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів імені Василя Кучабського відвідали волонтерський фотопроект «Якби не війна». Експозиція була представлена на стінах Районного народного дому м. Пустомити. Окрім фотографій учні переглянули відео з...

Переглядів: 20 Коментарів: 0

Відділи освіти

"Святого Валентина" "Святого Валентина" Опубліковано: Понеділок, 19 лютого 2018 14 лютого  учнями Загір'янського НВК І-ІІ ст. було організовано свято "Святого Валентина". Усі присутні зробили власними руками  валентинки та невеличкі подаруночки, які дарували один одному, а також вчителям. Учні розповідали легенди про це свято, проводили веселі конкурси. На святі панувала атмосфера...

Переглядів: 14 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»
15 - 17 березня 2018

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu»

Опубліковано: Вівторок, 26 грудня 2017


Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»
19 - 21 квітня 2018

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018»

Опубліковано: Четвер, 14 грудня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Актуально
Спеціальні новини


 

Ми у Facebook
Ми у Facebook