Період публікації:

від

до

Категорія:

Випускники школи Марії Покрови відвідали Управління патрульної поліції Львова (фото)

Опубліковано: Понеділок, 12 лютого 2018 

min
max

12 лютого 2018 р, завдяки співпраці Львівської обласної організації УТОГ та Львівського ОЦКІД УТОГ з старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Британом Андрієм Івановичем, відбулась екскурсія нечуючої молоді, активістів, членів Молодіжної ради до Управління патрульної поліції у м.Львові.

Під час екскурсії працівником відділу зв'язку та телекомунікацій була надана можливість молоді ознайомитися з технічними засобами, які використовуються у повсякденній роботі поліцейських, отримати інформацію про випадки їх застосування, а також задати свої запитання та отримати відповіді.

Не менш цікавою була зустріч з інструктором з тактичної підготовки Павлом Бесагою. Під час зустрічі бажаючі отримали можливість побачити та випробувати прийоми самозахисту, а також роз'яснення про порядок використання різної зброї.

На завершення екскурсії була надана можливість оглянути поліцейський транспортний засіб та приміряти бронежилет.

 Щира подяка старшому лейтенанту поліції Яремчук Ользі та лейтенанту поліції Таравській Юлії за проведення екскурсії та побажати бути успішними у вибраній професії.

 

 

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Учні школи Марії Покрови вивчали декоративну технііку "декупаж" (фото) Учні школи Марії Покрови вивчали декоративну технііку "декупаж" (фото) Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019 Учні школи Марії Покрови навчилися  прикрашати дощечки - підставки для гарячого у техніці декупаж у ГО «Львівська майстерня Щастя». Декупаж — це декоративна техніка на тканині, склі, дереві. Вирізаються візерунки із різних матеріалів та наклеюються  на поверхню, що декорується. Декупаж, як техніка декорування,...

Переглядів: 190 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook