Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині обрали кращого ерудита профтехосвіти (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 09 лютого 2018 

min
max

8 лютого на базі Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича проведено інтелектуальні змагання «Кращий ерудит профтехосвіти – 2018» за участю 15 представників від закладів ПТО Львівської області.

Організатор змагань – позашкільний заклад освіти Львівський державний Будинок техніки.

Метою заходу є створення умов для розкриття творчої індивідуальності кожного учня, розвиток швидкості реакції, уваги, ерудиції, логічного, інтелектуального мислення.

Привітала учасників змагань заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ № 19 м. Дрогобича Мицак Ольга Ярославівна та побажала їм успіху.

Розпочались змагання з відбіркового етапу, який проходив з використанням персональних комп’ютерів. Учасникам було задано 20 запитань, кожне з яких мало чотири варіанти відповідей.

На наступному етапі гравці відповідали на запитання трьох тем, підібраних із різних галузей знань. Кожна тема складалася з 5 запитань, які відрізнялися за складністю. Запитання оцінювалися за номіналами: перше – 10 балів, друге – 20, третє – 30, четверте – 40, п'яте – 50. Додаткову інтригу гри підсилювали правила цього раунду змагань, згідно з якими за правильну відповідь гравець отримував на свій рахунок номінал питання. У випадку неправильної відповіді бали віднімалися. Інтелектуальні змагання супроводжувались емоційним позитивом учасників.

У півфінальних змаганнях взяли участь троє учасників з відбіркового етапу та троє кращих з додаткового раунду, а саме: Бубісь Юрій, Новояворівське ВПУ; Шух Іван, Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту; Шийка Тарас, Миколаївський ПЛ; Пешоха Павло, ВПУ № 35 м. Стрия; Шкромида Євген, ВПУ № 34 м. Стрия; Людкевич Роберт, Новороздільський ПЛ.

Кожен з шести гравців вибирав тему, на яку і відповідав. Усього таких тем було дванадцять. У фінальний етап потрапили четверо лідерів цього конкурсу.

Підсумки змагань:

  • І місце – Бубісь Юрій, учень Новояворівського ВПУ;
  • ІІ місце – Людкевич Роберт, учень Новороздільського ПЛ;
  • ІІІ місце – Шух Іван, учень Новороздільського ПЛБП;
  • IV місце – Шийка Тарас, учень Миколаївського ПЛ.

Організатори змагань нагородили учасників ерудит-гри грамотами, сувенірами та медалями.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича за сприяння у проведенні заходу.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся X чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників закладів професійно-технічної освіти (фото) Відбувся X чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників закладів професійно-технічної освіти (фото) Опубліковано: Вівторок, 19 Червня 2018 12 червня Львівським державним Будинком техніки на базі Ставропігійського вищого професійного училища проведено інтелектуальні змагання з гри «Що? Де? Коли?» серед педагогічних працівників закладів профтехосвіти. У змаганнях взяли участь 16 команд закладів професійно-технічної освіти Львівщини. Привітав...

Переглядів: 115 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Фінальні змагання XIХ чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) Фінальні змагання XIХ чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) Опубліковано: Середа, 23 травня 2018 17 травня Львівським державним Будинком техніки на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу проведено фінальні змагання 19-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді професійної освіти Львівщини. Учасників змагань привітали директор...

Переглядів: 120 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook