Період публікації:

від

до

Категорія:

Звіт про проведення тижня англійської мови

Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018 

min
max

З 29 січня по 2 лютого2018 року у Сокальській санаторній школі-інтернат ім. Т.Г. Шевченка був проведений предметно-методичний тиждень англійської мови.

Як ми знаємо, вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською мовою, є однією із необхідностей сьогодення. В нашій школі цей тиждень став довгоочікуваною подією для усіх учнів початкової, середньої та старшої ланки. Тиждень англійської мови – це не лише звіт про виконану роботу, це свято англійської мови, у якому брали учать всі бажаючі. 

Цікаві та змістовні конкурси, відеопрезентації та їх обговорення, перегляд фільмів, створення проектів та проведення брейн-рингу були запропоновані учням 1 – 11 класів вчителями англійської мови Наконечним В.Р., та Салій Л.І.

Тиждень англійської мови проводився за наступним планом:

Понеділок, 29.01.18-– Організаційний день.

Вікторини для всіх класів.

Протягом цього дня відбувався перегляд короткометражних англомовних фільмів на тему «Сучасний англомовний світ». Учням 4-8х класів було запропоновано розв’язання цікавих кросвордів.

Вівторок, 30.01.18– Конкурс «Найкращі знавці англійської мови» (3-5класи).

Виставка книг.

Серед учнів 10 та 11 класів була проведена вікторина «У лабіринтах англійської граматики».

Середа, 31.01.18- Конкурс на кращого читача англійських віршів. (2-5класи).

Круглий стіл на тему «Я вивчаю англійську мову» (6-7 класи).

Цього дня серед учнів молодших класів були проведені різноманітні ігри та розваги, особливу уваго було відведено цитуванню різноманітних віршів та скоромовок англійською мовою.

Четвер, 01.02.18 – Брейн-ринг на тему «Do you know Great Britain». (8-11 класи).

Завдання були надзвичайно цікаві та корисні, учні мали змогу перевірити свої знання не тільки англійської мови а також з географії ,історії та розвинути своє мислення . Усі були нагородженні грамотами за активну участь брейн-ринзі.

П’ятниця, 02.02.18 – Експрес-квести «Are you good at English»(5-7 класи).

Проведений тиждень англійської мови показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови, вміють та прагнуть розвивати свою пам’ять, мислити, люблять позаурочні заходи та беруть активну учать у конкурсах. Щиро дякуємо нашим вихованцям за активну участь у проведенні тижня англійської мови!

Наконечний В.Р., вчитель англійської мови

 

Немає коментарів

Схожі статті:

На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн На реалізацію Нової української школи на Бродівщині скерували майже 3 млн грн Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 У 2018 році проведено оптимізацію мережі закладів освіти району, зокрема: призупинено навчально-виховний процес у Гаї-Смоленській ЗОШ І ст., Дубинівській ЗОШ І ст. та Клекотівській ЗОШ І ст., реорганізовано шляхом приєднання Суходільську загальноосвітню школу І ступеня Бродівської районної ради Львівської...

Переглядів: 28 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів На Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів Опубліковано: Вівторок, 19 березня 2019 Завдяки співфінансуванню за рахунок державних та обласних програм на Яворівщині придбали 7 шкільних автобусів. Про це повідомив 18 березня голова Яворівської РДА Ігор Самардак. «Зокрема, у 2018 році купили 1 спеціальний автобус, який вже із 20 березня, окрім як довезення дітей з особливими потребами...

Переглядів: 46 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook