Період публікації:

від

до

Категорія:

Звіт про проведення тижня англійської мови

Опубліковано: Четвер, 08 лютого 2018 

min
max

З 29 січня по 2 лютого2018 року у Сокальській санаторній школі-інтернат ім. Т.Г. Шевченка був проведений предметно-методичний тиждень англійської мови.

Як ми знаємо, вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською мовою, є однією із необхідностей сьогодення. В нашій школі цей тиждень став довгоочікуваною подією для усіх учнів початкової, середньої та старшої ланки. Тиждень англійської мови – це не лише звіт про виконану роботу, це свято англійської мови, у якому брали учать всі бажаючі. 

Цікаві та змістовні конкурси, відеопрезентації та їх обговорення, перегляд фільмів, створення проектів та проведення брейн-рингу були запропоновані учням 1 – 11 класів вчителями англійської мови Наконечним В.Р., та Салій Л.І.

Тиждень англійської мови проводився за наступним планом:

Понеділок, 29.01.18-– Організаційний день.

Вікторини для всіх класів.

Протягом цього дня відбувався перегляд короткометражних англомовних фільмів на тему «Сучасний англомовний світ». Учням 4-8х класів було запропоновано розв’язання цікавих кросвордів.

Вівторок, 30.01.18– Конкурс «Найкращі знавці англійської мови» (3-5класи).

Виставка книг.

Серед учнів 10 та 11 класів була проведена вікторина «У лабіринтах англійської граматики».

Середа, 31.01.18- Конкурс на кращого читача англійських віршів. (2-5класи).

Круглий стіл на тему «Я вивчаю англійську мову» (6-7 класи).

Цього дня серед учнів молодших класів були проведені різноманітні ігри та розваги, особливу уваго було відведено цитуванню різноманітних віршів та скоромовок англійською мовою.

Четвер, 01.02.18 – Брейн-ринг на тему «Do you know Great Britain». (8-11 класи).

Завдання були надзвичайно цікаві та корисні, учні мали змогу перевірити свої знання не тільки англійської мови а також з географії ,історії та розвинути своє мислення . Усі були нагородженні грамотами за активну участь брейн-ринзі.

П’ятниця, 02.02.18 – Експрес-квести «Are you good at English»(5-7 класи).

Проведений тиждень англійської мови показав, що учні не байдужі до вивчення англійської мови, вміють та прагнуть розвивати свою пам’ять, мислити, люблять позаурочні заходи та беруть активну учать у конкурсах. Щиро дякуємо нашим вихованцям за активну участь у проведенні тижня англійської мови!

Наконечний В.Р., вчитель англійської мови

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Можливості обмежені – здібності безмежні (фото) Можливості обмежені – здібності безмежні (фото) Опубліковано: Четвер, 06 грудня 2018 Під таким гаслом у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Шевченка відбувся круглий стіл з дітьми-інвалідами, присвячений Міжнародному дню, який відзначаємо щороку 3 грудня. Люди з інвалідністю – особливі люди. Це окремі життя, окремі трагедії, людські надії на щастя, і сподівання на те, що...

Переглядів: 18 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Міфи та реальність про СНІД Міфи та реальність про СНІД Опубліковано: Четвер, 06 грудня 2018 В рамках акції «16 днів проти насилля», у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулась зустріч з лікарем-наркологом Орєховим Б.І., приурочена до Міжнародного дня боротьби зі СНІДОМ, який світова громадськість відзначає щорічно 1 грудня. Лікар наголосив, що СНІД щороку забирає сотні тисяч людських...

Переглядів: 12 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook